Dynamiczny rozwój sieci Drogerie Natura

Sieć Drogerie Natura powiększa się właśnie o kolejne trzy placówki. Tak dynamiczny kierunek rozwoju pozwala Naturze utrzymać status jednej z największych marek drogeryjnych w Polsce.

Placówka w Zagórzu mieści się przy ul. Piłsudskiego 27 i obejmuje powierzchnię blisko 130 mkw. Drogeria Natura w Pszczynie została otwarta przy Placu Targowym 11  i zajmuje 110 mkw. Natomiast na 5 listopada zaplanowane jest uroczyste uruchomienie sklepu w Oławie przy ul. Sportowej 4B/1. Wszystkie te placówki prowadzone są według modelu agencyjnego. Dołączyły one do blisko 300 sklepów Natury funkcjonujących na terenie całego kraju.

Wystrój drogerii charakteryzuje nowoczesność, minimalizm i prostota. Jasne wnętrza oraz uproszczona i wyraźna nawigacja mają zwiększyć komfort poruszania się po sali sprzedaży.

We wszystkich placówkach sieci Natura klienci mają dostęp do szerokiej oferty produktów z różnych kategorii, w tym do bardzo dynamicznie rozszerzanej półki kosmetyków naturalnych i wegańskich – jednego z wiodących kosmetycznych trendów, odpowiadającego na oczekiwania klientów. Członkowie programu lojalnościowego Klubu Natura mają okazję skorzystać z oferty specjalnej, a ci, którzy nie posiadają jeszcze aplikacji Klubu w swoich smartfonach, mogą liczyć na pomoc personelu drogerii w jej zainstalowaniu.

Natura ma ponad 300 drogerii stacjonarnych

Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem i sympatią klientów oraz partnerów handlowych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje zajmowane w plebiscytach branżowych oraz liczne nagrody, takie jak Gwiazda Jakości Obsługi 2018 czy certyfikat Superbrands Created in Poland 2016/2017.

W asortymencie Natury znajdują się kosmetyki wiodących marek oraz liczne marki dostępne wyłącznie w drogeriach sieci. Znak „tylko w Natura” to gwarancja wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Zapraszamy do zakupów w blisko 300 drogeriach stacjonarnych oraz w drogerii internetowej www.drogerienatura.pl.ga

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.