scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

TUF Real Estate: Pasaż Chełmiński już otwarty

pasaz-chelminski-otwarcie-tuf-real-estate

28 listopada odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego nowoczesnego parku handlowego w Chełmnie. Pasaż Chełmiński, którego inwestorem jest spółka TUF Real Estate, zajmuje powierzchnię 5,8 tys. mkw. Obiekt jest skomercjalizowany w 100 proc. 

– Jesteśmy szalenie zadowoleni z otwarcia i efektu finalnego. Mam nadzieję, że Pasaż Chełmiński na stałe wpiszę się w tkankę miejską i przez wiele lat będzie swoistym centrum zakupowym, dostosowanym pod względem oferty do potrzeb mieszkańców Chełmna i okolic – mówi Fabian Eryk Barbarowicz, dyrektor zarządzający TUF Real Estate.

Budowa Pasażu Chełmińskiego rozpoczęła się na początku 2019 roku i trwała zaledwie 10 miesięcy. Oficjalne otwarcie obiektu odbyło się 28 listopada br. W uroczystości wzięli udział najważniejsi przedstawiciele miasta m.in. Zdzisław Gamański Starosta Chełmiński i Artur Mikiewicz Burmistrz Miasta Chełmno.

Pasaż Chełmiński dysponuje powierzchnią ok. 6 tys. mkw.

Pasaż Chełmiński to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy zlokalizowany w Chełmnie przy ulicy ul. Polnej 18. W trzech budynkach udostępniona została powierzchnia licząca 5,8 tys. mkw. GLA oraz parking na ponad 170 aut. W parku handlowym znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek sieciowych, między innymi: Pepco, Rossmann, CCC, Martes Sport, KIK, Media Expert, Dealz, Gzella, PLUS GSM, butik La Dama, placówka bankowa – BS Toruń, a także operator spożywczy Biedronka. 

Autorem jak i zarazem biurem odpowiedzialnym za proces administracyjny Pasażu Chełmińskiego jest pracownia architektoniczna PEJOT STUDIO. Natomiast Generalnym Wykonawcą inwestycji została firma ILHO PL S.A.

TUF Real Estate jest inwestorem dwóch parków handlowych

Spółka TUF Real Estate wywodzi się z grupy przedsiębiorstw działających pod marką TUF. Jej założycielem jest Radosław Jarmuła, W skład grupy TUF wchodzą spółki z branży ubezpieczeń, healthcare, fitness, oraz start-upy technologiczne. Spółka TUF Real Estate jest inwestorem dwóch parków handlowych: Pasażu Chełmińskiego i Pasażu Warmińskiego. TUF Real Estate zapraszamy do kontaktu osoby, firmy i biura pośrednictwa nieruchomości dysponujące gruntami pod zabudowę komercyjną (lp.erfut@tkatnok).

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required