McDonald’s: województwo małopolskie to istotny kierunek rozwoju

– Wciąż dynamicznie rozwijamy sieć restauracji McDonald’s w Polsce. Województwo małopolskie to dla nas istotny kierunek rozwoju. Obecnie działa tu już 35 naszych lokali, ale nowo otwarty obiekt w Starym Sączu jest pierwszym w tym mieście – podkreśla Patrycja Pazio, Corporate Relations Specialist McDonald’s Polska.

12 grudnia 2019 r. została otwarta pierwsza restauracja McDonald’s w Starym Sączu. Nowy lokal mieści się przy ul. Jana Pawła II 77A, przy rondzie krzyżującym drogę krajową 87 z drogą wojewódzką 969. Restauracja McDonald’s wraz z usługą McDrive jest otwarta dla gości codziennie w godzinach 6:00 do 24:00, a w piątki i soboty od 6:00 do 2:00. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

W stylu Wood & Stone

Wnętrze restauracji w Starym Sączu zostało urządzone w stylu Wood & Stone, który charakteryzuje minimalistyczne wzornictwo bazujące na doskonałym połączeniu elementów drewnianych i kamiennych. Kolorystyka restauracji jest bardzo stonowana. Dominują różne odcienie brązu oraz pełna paleta szarości – od bieli aż po czerń. Charakterystycznym elementem wyposażenia są   proste, drewniane ławy. Unikalną stylistykę wnętrza podkreśla nowoczesne wzornictwo oświetlenia.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie niemal 100 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 92 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 25 miejsc. Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 50 pracowników, w tym 13 menadżerów.

McDonald’s Polska działa na polskim rynku od 1992 roku. Pierwszą restaurację otwarto w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 400 restauracji sieci, które zatrudniają blisko 25 tys. osób. 366 z nich to obiekty prowadzone przez 68 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.