Supermarket Mila w Centrum Zakupów Zgierz

Już wkrótce w Zgierzu otwarty zostanie kolejny supermarket Mila. Sklep powstanie w Centrum Zakupów, którego właścicielem jest Napollo. Park handlowy Centrum Zakupów w Zgierzu k. Łodzi zlokalizowany jest przy jednym z głównych traktów komunikacyjnych miasta, ul. Łódzkiej, i w bezpośrednim sąsiedztwie wielkiego osiedla mieszkaniowego. W centrum działają salony takich marek jak Rossmann, Cosmedica, Deichmann, Pepco i Jysk. Powierzchnia najmu to 3,5 tys. mkw.

Mila to sieć supermarketów spożywczych, w ramach której działa aktualnie 180 sklepów. W Zgierzu będzie to trzeci sklep tej marki – dwa pozostałe zlokalizowane są przy ul. Tuwima i Gałczyńskiego. Mila oferuje szeroki asortyment produktów, na tle konkurencji wyróżniając się przede wszystkim wysokiej jakości stoiskami świeżymi i mięsno-wędliniarskimi. Prócz ogólnopolskich producentów oferta sieci obejmuje również produkty regionalne i lokalne, a także szeroki asortyment pieczywa wypiekanego na miejscu ze świeżego ciasta, jak również dostarczanego przez miejscowe piekarnie.

– Oferta Centrum Zakupów sprofilowana jest na codzienne potrzeby klientów w kluczowych kategoriach i jej istotną część stanowi market spożywczy – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. – Obiekt przez 8 lat mocno zakorzenił się w lokalnym krajobrazie handlowym i bardzo cieszy nas, że sieć supermarketów MILA dołącza do centrum ze swoją bogatą ofertą. Dzięki temu klienci odwiedzający Centrum Zakupów będą mogli w jednym miejscu zrobić kompleksowo swoje zakupy – dodaje Dorota Beltrani.

Centra Zakupów są pierwszym formatem handlowym typu convenience, który wprowadziła na rynek firma Napollo. Obecnie realizowane są parki handlowe wygodnych zakupów pod marką N-Park. W ubiegłym roku zostały uruchomione dwa – we Wrocławiu i Warszawie. W kolejnych latach planowane są otwarcia m.in. w Gorzowie Wielkopolskim i Wrocławiu.

O Napollo

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Rozwija format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Format parków handlowych pn. N-Park realizowany jest zgodnie z wypracowanym i zoptymalizowanym przez Napollo standardem wcześniej wprowadzonych przez firmę na rynek Centrów Zakupów. Napollo realizuje również inwestycje mieszkaniowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.