Szósta Księgarnia Świat Książki w Gdańsku

Księgarnie Świat Książki nie ustają z ekspansją. Rok 2019 sieć zakończyła wzmocnieniem swojej pozycji w Gdańsku. Otworzyła tu swoją szóstą lokalizację w mieście.

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, księgarnie Świat Książki rozwijane są głównie w centach handlowych i galeriach na terenie całej Polski. Sieć otworzyła więc kolejny punkt w Gdańsku, tym razem zajmując lokal w Galerii Bałtyckiej. Pierwszych klientów księgarnia przywitała w listopadzie ubiegłego roku.

Sieć Księgarnie Świat Książki działa prężnie i rozwija się z myślą o swoich klientach oraz ich potrzebach. Świadczy o tym nie tylko inwestowanie w nowe lokale, ale także powiększenie i remontowanie istniejących księgarń. Niedawno, sieć wprowadziła nowy koncept, który zaprezentowała w łódzkiej Manufakturze. Największymi wyróżnikami sieci są przyjazna ekspozycja książek, przestronna strefa Kids z literaturą dziecięcą, a także szeroki wybór artykułów papierniczych, gier oraz zabawek. Księgarnia w Manufakturze dodatkowo jest punktem odbioru zamówień internetowych

Ekspansja w całej Polsce

Księgarnie Świat Książki to dynamicznie rozwijająca się sieć licząca już ponad 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Jakość obsługi klienta w sieci pod marką Księgarnie Świat Książki co roku wzrasta. W 2018 roku sieć zajęła 27. miejsce spośród badanych 130 sieci sklepów. Według badania Daymakerindex, w tym roku sieć uplasowała się na 7. miejscu wśród 108 sieci. W ciągu trzech ostatnich lat poziom obsługi klienta w sieci Księgarnie Świat Książki wzrósł o ponad 30 proc., uzyskując wynik 93,7 proc.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.