Gastromall: pierwsza restauracja Olimp z kasami samoobsługowymi

Na początku miesiąca została otwarta kolejna Restauracja Olimp w Krakowie. Nowy lokal wystartował w Biurowcu High 5ive Five przy ul. Pawiej 23. To pierwsza restauracja w sieci, w której zainstalowano kasy samoobsługowe. Przełomowe dla sieci rozwiązanie poprzedziły wielotygodniowe testy.

– To dla nas wyjątkowy dzień, jednak bez obaw wdrażamy nowy system – mówi Dariusz Racki Dyrektor Operacyjny w Gastromall Group. – Klienci swobodnie z niego korzystają, obsługa odbywa się płynnie i bez zakłóceń – dodał.

Restauracja Olimp o powierzchni 500 mkw.

Sam lokal ma wyjątkowy, podłużny kształt, linia wydawcza jest rekordowo długa, zakończona dwoma stanowiskami do livecookingu. Menu oparto na sezonowych produktach w sekcji z kuchnią polską oraz najbardziej popularnych daniach kuchni świata przygotowywanych w sekcji kuchni międzynarodowej.

Powierzchnia całkowita restauracji to ponad 500 mkw. Komunikację marketingową przeniesiono na pionowe i poziome monitory zarządzanie zdalnie z centrali.

Jest to 95 restauracja Olimp w Polsce. W najbliższych miesiącach planowane są otwarcia we Wrocławiu, Chełmie i Katowicach.

Olimp w portfolio Gastromall Group

Marka Restauracje Olimp należy do Gastromall Group. Sieć Olimp została doceniona za dynamiczny rozwój i nominowana do nagrody SCF Retailers’ Awards w kategorii Food & Beverage Expansion. 

Sieć restauracji Olimp to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Ekspansja sieci prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw.

Sieć Restauracji Olimp należy do Gastromall Group. Gastromall Group to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Deli Sandwich i Makarun. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Gastromall Group zarządza ponad setką lokali w całej Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.