Innowacyjne rozwiązania w Xtreme Fitness Gyms 

xtreme-fitness-aplikacja

Sieć Xtreme Fitness Gyms w nowy rok wchodzi z kilkoma dużymi innowacjami. Wśród nowości są aplikacja Xtreme App oraz nowe strefy treningowe.

Wprowadzona przez sieć aplikacja Xtreme App to duży krok w stronę ułatwienia klubowiczom sieci osiągnięcia swoich celów fitness. Tak ważne wydarzenie zostało poprzedzone długimi miesiącami prac nad aplikacją, fazą testów oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności, a wszystko po to, aby efekt finalny zaspokoił potrzeby klubowiczów. Aplikacja zawiera wiele przydatnych funkcjonalności, zapewnia m.in.: dostęp do bazy kilkuset ćwiczeń, które są systematycznie dodawane, gotowe plany treningowe dostosowane do stopnia zaawansowania, możliwość tworzenia własnych planów treningowych, uczestnictwo w grupowych wyzwaniach, udział w rankingach, bogaty program afiliacyjny, kontrolę postępów, wyznaczanie celów treningowych.

Każdy klubowicz Xtreme Fitness Gyms będzie mógł pobrać aplikację, korzystać z niej podczas treningów i być częścią społeczności Xtreme Fitness Gyms. Aplikacja umożliwi efektywny trening zarówno osobom o wysokim stopniu zaawansowania, jak i rozpoczynającym swoją przygodę z siłownią. Dodatkowo każda wizyta w klubie i trening z użyciem aplikacji będzie przybliżać do atrakcyjnych nagród – im więcej punktów zbierze się na koncie użytkownika, tym po większe nagrody będzie mógł on sięgnąć. Aplikacja jest dostępna wyłącznie dla aktywnych klubowiczów sieci Xtreme Fitness Gyms. 

Nowe strefy treningowe

Aplikacja to flagowy projekt, ale zdecydowanie nie jedyny. W klubie Xtreme Fitness w Tarnowie pojawiły się dwie nowe strefy treningowe, które będą wprowadzane we wszystkich klubach sieci. Autorem nowych stref treningowych jest Marek Prusiński – Head of Fitness, który swoje doświadczenie w pracy w różnych rejonach świata, przekłada na innowacyjne rozwiązania w sieci Xtreme Fitness Gyms. 

10X Training 

Trening funkcjonalny, który trwa ok. 30 minut, a jego intensywność jest na zmianę bardzo wysoka i niska. 10 stacji, które budują formę treningową i zapewniają niesamowite efekty. Do każdej stacji zapraszane są 2 osoby, które wymieniają się ćwiczeniami i poruszają się po wyznaczonych polach, do których przypisane są określone ćwiczenia. 

Nowoczesne technologie pomogą w treningu, nie trzeba będzie zastanawiać się, co robić, na monitorze wyświetlać będą się poszczególne ćwiczenia, a obok, panel odmierzający czas, pomoże we właściwej organizacji treningu. Klubowicze będą mogli wykonywać trening z kompanem treningowym, samemu, lub przyjść na grupowe zajęcia z trenerem. 

fight-zone-xtreme-fitness

Fight Zone 

Worki, 10 stacji, wspólny trening, energia – nowa strefa to odpowiedź na potrzeby klubowiczów. Różne kombinacje ćwiczeń z workami, które wykonuje się na zmianę ze swoim kompanem treningowym. Trening w tej strefie to trening mocno kondycyjny, rozładowuje stres, perfekcyjnie kształtuje górne partie ciała, buduje sylwetkę, zapewnia całą masę dobrej energii i zabawy. Łączy ludzi – trening z trenerem w towarzystwie innych osób to doskonała okazja do budowanie nie tylko ciała, ale także relacji! 

Podobnie jak w strefie 10x Trainig, także w strefie Fight Zone klubowicze mogą ćwiczyć sami, z kompanem treningowym lub wziąć udział w grupowych zajęciach pod okiem trenera. 

Aplikacja Xtreme App oraz nowe strefy treningowe to odpowiedź na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klubowiczów. Sieć Xtreme Fitness Gyms umacnia tym samym swoja pozycję na rynku i buduje własną społeczność fitness.

Sieć Xtreme Fitness

Sieć siłowni Xtreme Fitness w 2019 roku przodowała w liczbie nowych otwarć. W ciągu całego roku sieć otworzyła 10 klubów w różnorodnych miejscowościach, co daje najlepszy wynik spośród wszystkich sieci w całym kraju. Nowe kluby otwierały się systematycznie, bywały także miesiące, w których otwarcia odbywały się co tydzień. 

Tak dynamiczny rozwój sieci pozwolił na zakończenie roku z 31 klubami na koncie, tym samym realizując, a nawet przebijając założenia na rok 2019. W planach właścicieli sieci było otwartych 30 klubów, ostatecznie jeszcze w tym roku sieć posiada 31 funkcjonujących klubów. Uroczyste otwarcia miały miejsce w następujących miejscowościach: Krosno, Płońsk, Rybnik, Białogard, Częstochowa, Pawłowice, Radomsko, Szczytno, Jaworzno, Siedlce. To te lokalizacje zyskały najlepszy klub w mieście.

Zgodnie z założeniami rozwoju, sieć poszukuje lokali od 500 do 1 tys. mkw. powierzchni.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.