Najemcy zostają na dłużej w Galerii Gniezno

Centrum handlowe Galeria Gniezno monitoruje i w razie potrzeby modyfikuje swoją ofertę handlową tak, aby dopasować ją do bieżących trendów. W ciągu kilku ostatnich miesięcy przedłużono umowy najmu powierzchni aż sześciu lokali. W Galerii na dłużej pozostaną: Apart, Triumph, Big Star, Grey Wolf, Pro Sport oraz restauracja Greco.

Nieustanny rozwój jest odpowiedzią na stale rosnące oczekiwania klientów. Ich zadowolenie przekłada się na pozycjonowanie samej Galerii, dlatego też jest kluczowym celem jaki stawia przed sobą centrum handlowe.

Sześć marek zajęło ponad 655 mkw. w Galerii Gniezno

Biorąc pod uwagę minione półrocze (tj. od września ubiegłego roku) sześć marek, które łącznie zajmują powierzchnię ponad 655 mkw. zdecydowało się przedłużyć umowy najmu w Galerii Gniezno. Wśród nich znajduje się m.in. salon jubilerski Apart, brandy odzieżowe Grey Wolf i Big Star oraz restauracja Greco.

Wśród najemców pozostaje również Triumph, który oferuje bieliznę, kostiumy kąpielowe, a także koszul nocnych dla kobiet. W grudniu umowę przedłużył również salon sportowy Pro Sport, w którym można kupić zarówno obuwie jak i odzież sportową. W swoim asortymencie posiada topowe marki takie jak: Nike, Adidas, Puma, Timberland, Jordan i wiele innych.

– Dążymy do tego, aby nasze centrum ciągle się rozwijało, a jednocześnie było miejscem, do którego chętnie się wraca. Miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W związku z tym, jesteśmy bardzo zadowoleni, że marki cieszące się dużym zainteresowaniem Klientów zostaną z nami na kolejne lata. Mieszkańcy Gniezna z pewnością to docenią, zwłaszcza, że Apart, Grey Wolf, Big Star oraz restauracja Greco to jedyne salony tych marek w mieście. –  wyznaje Paulina Ostrowska, Dyrektor CH Galeria Gniezno.

Firma Apsys jest zarządcą obiektu

Właścicielem CH Galerii Gniezno jest Ezraya Investments Sp. z o.o., należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments. Natomiast zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

Otwarcie Galerii miało miejsce w kwietniu 2005 roku. Galeria Gniezno zajmuje powierzchnię ponad 18 tys. mkw. Do dyspozycji klientów są 44 sklepy oraz bezpłatny parking na 644 miejsc.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.