[PILNE] Wiosenne SCF 2020 w nowym terminie!

Zarząd Evigo, organizatora SCF 2020 Exhibition & Awards, podjął decyzję o zmianie terminu tegorocznej wiosennej edycji Forum. Odbędzie się ono w dniach 5-6 maja 2020. Miejsce pozostaje niezmienne, czyli Stadion Legii Warszawa.

Termin Forum, które miało odbyć się w dniach 31 marca – 1 kwietnia 2020, zostaje zmieniony z powodu zagrożenia pojawienia się epidemii w Polsce koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.

– W centrum naszej uwagi jest bezpieczeństwo i komfort uczestników Forum. Zależy nam także na zapewnieniu odpowiedniej frekwencji – adekwatnej do rangi naszych Targów. Dlatego po głębokim namyśle i pomimo wyzwań organizacyjnych związanych z przełożeniem terminu Forum, zdecydowaliśmy że odbędzie się ono na początku maja. Jesteśmy przekonani, że wiosenna edycja SCF w nowym terminie, będzie – tak jak było to w latach ubiegłych – świętem rynku centrów handlowych – mówi Radosław Rybiński, dyrektor SCF.

W ramach wiosennych targów SCF odbędą się tradycyjnie Welcome Mixer oraz After Party. Do pierwszego spotkania uczestników Forum dojdzie 4 maja podczas Welcome Mixer, które odbędzie się w Izumi Sushi Izakaya przy Alejach Jerozolimskich 61/63. Do udziału w Welcome Mixer zapraszamy wszystkich, którzy zarejestrowali się na SCF.

Doskonałym miejsce do kontynuowania rozmów biznesowych, rozpoczętych podczas Welcome Mixer i kontynuowanych podczas dwóch dni Forum, będzie After Party. Impreza – wyjątkowo – odbędzie się po zakończeniu SCF, czyli 6 maja w klubie Capitol. Wstęp wyłącznie dla uczestników posiadających karty VIP.

Ważnym punktem programu Forum będzie ceremonia wręczenia nagród SCF Retailers Awards. Po raz pierwszy odbędzie się ona podczas After Party. Najemcy odbiorą statuetki w 9 kategoriach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.