Galeria Chełm poszerza ofertę i prezentuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne

Z uwagi na zniesienie części ograniczeń funkcjonowania obiektów handlowych, w Galerii Chełm rozpoczęli działalność najemcy, których salony dotychczas nie mogły zostać otwarte. Od niedawna klienci w jednym miejscu mają możliwość zrobienia kompleksowych zakupów. Dla gości centrum handlowego jest to szansa nie tylko na wygodne zakupy, ale także możliwość zobaczenia pierwszy raz rozwiązań architektonicznych wewnątrz Galerii. Kolejne salony i strefy obiektu otwierane będą sukcesywnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Huczne otwarcie centrum wciąż czeka na sprzyjający czas.

Klienci Galerii Chełm mogą zrobić zakupy w znacznie większej liczbie salonów niż było to możliwe do tej pory. Do działających sklepów Lidl, Dealz, Hebe, Rossmann oraz pralni dołączyli kolejni najemcy: New Yorker, CCC, Deichmann, Smyk, 4F, Big Star, Martes Sport, Home&You, Pepco, Vision Express, Esotiq, KS Sport, Orange, Play, Plus, Telemagic, Ziaja, Diverse, RTV Euro AGD, KiK oraz kantor. Kolejne salony i strefy obiektu otwierane będą sukcesywnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. A już w najbliższych dniach swoich klientów powita sklep Briju. Galeria Chełm czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00. Supermarket Lidl jest natomiast otwarty od 6:00-22:00.

Nowatorskie rozwiązania w Galerii Chełm

Klienci mają też szansę zobaczyć wcześniej niedostępne części Galerii. W strefie gastronomicznej pojawiły się modne industrialne donice pełne kwiatów. Natura, zieleń i motywy florystyczne są niezwykle istotnym elementem w Galerii. Rośliny pojawiają się m.in. w strefach relaksu oraz na zewnątrz. Szczególnie ciekawie prezentują się także autorskie grafiki zdobiące ściany, w których zainstalowano kilka interaktywnych rozwiązań. Każda z grafik ma także edukować i inspirować klientów do różnych form aktywnego spędzania wolnego czasu oraz przybliżyć w przystępny sposób historię regionu oraz Chełma. Pozostałe części Galerii wciąż czekają na swoją odsłonę w sprzyjającym czasie o czym centrum będzie regularnie informować.

– Możliwość udostępnienia działalności kolejnym najemcom sprawiła, że klienci pierwszy raz będą mogli zobaczyć do tej pory niedostępne części Galerii. Projektując wnętrza naszego centrum zależało nam na tym, by Galeria Chełm była miejscem, w którym każdy spędzi przyjemnie czas w gronie rodziny i przyjaciół. Dziś jeszcze obiekty handlowe nie mogą spełniać tej funkcji, ale przy okazji zakupów nasi goście już mogą podziwiać rozwiązania architektoniczne i elementy dekoracyjne, z których jesteśmy naprawdę dumni i które na pewno zrobią na wszystkich pozytywne wrażenie. A kiedy tylko będzie taka możliwość zorganizujemy huczne otwarcie pełne rozrywek dla wszystkich chełmian – mówi Marcin Markowski, rzecznik prasowy Galerii Chełm.

Galeria Chełm niezmiennie dba na bieżąco o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny oraz stosuje się do obowiązujących przepisów i wytycznych, aby zarówno klienci, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie na jej terenie. Zgodnie z obowiązującymi zaleceniami z powszechnego użytku na terenie centrum zostały wyłączone strefy relaksu, food court oraz place zabaw dla dzieci. Goście centrum handlowego w wielu miejscach mają do dyspozycji dystrybutory płynu do dezynfekcji rąk. Wszyscy kupujący wciąż muszą przestrzegać zasad związanych z koniecznością zakrywania ust i nosa. W Galerii może przebywać ograniczona liczba osób – jeden klient na 15 mkw. Klienci są też informowani o zachowaniu bezpiecznego 2-metrowego dystansu. Z kolei na parkingu obowiązuje zasada parkowania na co drugim miejscu postojowym.

Wspólne przedsięwzięcie Equilis i Acteeum

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych i usługowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstało nowe centrum handlowe zlokalizowana jest u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią. Galeria Chełm to wspólne przedsięwzięcie Equilis i Acteeum.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.