Berlin Döner Kebap otworzył 7. lokal w Trójmieście

19 maja nastąpiło 54 otwarcie restauracji  Berlin Döner Kebap. Sieć pojawiła się po raz kolejny w Gdańsku, w charakterystycznej dla tego miasta Galerii Przymorze.

– To siódma restauracja w Trójmieście i okolicach. Można powiedzieć, że bardzo szybko rozwijamy się w tym miejscu. – mówi Karol Kostyrka, Manager ds. Rozwoju. – Nieustannie dochodzą nas informacje o zadowoleniu z jakości naszych dań i standardów sieci. To szczególnie ważne w obecnym okresie “nowej normalności gastronomicznej” – dodaje.

Rozwój Berlin Döner Kebap

Berlin Döner Kebap rozwija się w Polsce od ponad 20 lat. Sieć można odnaleźć m.in. w takich miejscach jak: Galeria Bałtycka i Forum w Gdańsku, Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, Forum w Gdańsku, Galeria Kaskada w Szczecinie czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu. Galeria Przymorze to nowoczesne, a zarazem bardzo przyjazne centrum handlowe z ciekawą ofertą handlową. Wśród licznych sklepów i salonów znajdują się punkty związane z modą, zdrowiem, urodą, upominkami, kulturą, a także świadczące różnego rodzaju usługi.

Dodatkowy atutem centrum jest jego strefa gastronomiczna, która od lat cieszy się dużą popularnością. Charakterystycznym elementem obiektu jest jego ogród wertykalny zwany potocznie Zieloną Ścianą. Nawiązuje on zarówno do samego położenia miasta, jak równie do przylegającego do galerii Parku. Dla odwiedzających galerię ważnym udogodnieniem jest także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz przestronny, bezpłatny parking z nowoczesnym systemem AFA. Galeria Przymorze to nie tylko idealne miejsce na zakupy, ale również przestrzeń, w której organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń o charakterze prospołecznym i kulturalnym.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.