Ruszył sklep internetowy Pijalni Czekolady E.Wedel

Od czerwca br. wedlowskie słodycze dostępne będą również online. Właśnie uruchomiono oficjalny sklep internetowy Pijalni Czekolady E.Wedel – sklep.wedelpijalnie.pl. Marka zachęca do zakupów online bogatą ofertą produktów.

Na szerokie portfolio oficjalnego sklepu internetowego Pijalni Czekolady E.Wedel składają się liczne kategorie produktowe, które są dedykowane na każdą okazję. Oferta sklepu jest bardzo różnorodna. Znajdziemy tam nie tylko klasyczne produkty, ale także ręcznie robione praliny, trufle i florentynki, linie tabliczek czekolad z wyszukanymi dodatkami, pitne czekolady czy ręcznie robione figurki czekoladowe.

Nowoczesne rozwiązania w internetowym sklepie E.Wedel

Sklep internetowy Pijalni Czekolady E.Wedel to wygodne i praktyczne rozwiązanie przygotowane z myślą o konsumentach. Do tej pory realizacja słodkich zakupów możliwa była jedynie stacjonarnie w Pijalniach. Obecnie konsumenci mogą cieszyć się również zakupami online. Zamówienia można składać poprzez dedykowaną stronę internetową – sklep.wedelpijalnie.pl.

Oficjalny sklep internetowy jest najnowszym rozwiązaniem wprowadzonym przez Pijalnie Czekolady E.Wedel w przestrzeni zamówień online. Pijalnie są również dostępne na platformach Glovo, Uber Eats czy Pyszne.pl

O marce E. Wedel

Emil Wedel, syn założyciela marki Karola Wedla, już w 1872 roku otworzył pierwszą Pijalnię Czekolady E.Wedel – Staroświecki Sklep. Sklep działa do dziś przy ulicy Szpitalnej w Warszawie. Dynamiczny rozwój sieci rozpoczął się w 2004 roku, kiedy to pierwsza Pijalnia Czekolady E.Wedel została otwarta w Centrum Handlowym Arkadia (obecnie Westfield Arkadia) w Warszawie. Obecnie sieć tworzy 30 lokali na terenie całego kraju. Sklepy/pijalnie mają od 100 do 150 mkw. powierzchni.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.