Xiaomi otwiera 20. Mi Store w Polsce

mi-store-torun

27 czerwca Xiaomi otworzy swój dwudziesty, a pierwszy w województwie kujawsko – pomorskim salon Mi Store. Sklep znajduje się w Centrum Handlowym Atrium Copernicus w Toruniu.

Powierzchnia nowego salonu wynosi 102 mkw. Mieści się on w lokalu o numerze 0.28 na parterze toruńskiej galerii handlowej.

– Ze względu na obecną sytuację, bezpieczeństwo klientów i personelu, wydarzenia związane z otwarciem Mi Store odbędą się w innym terminie. Jednak przez cały weekend wszystkie osoby, które zrobią zakupy w salonie, dostaną 5 proc. rabatu, a przy zakupach powyżej 1000 zł otrzymają kartę podarunkową o wartości 50 zł na następne zakupy – informują przedstawiciele sieci.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas zakupów, we wszystkich sklepach stacjonarnych Xiaomi obowiązują poniższe zasady:

20 sklepów Mi Store w Polsce

Po otwarciu salonu w Toruniu sieć Mi będzie liczyć 20 autoryzowanych punktów Mi Store, które znajdują się w 16 miastach w 12 województwach w Polsce. Sklepy mieszczą się w: Białymstoku (Galeria Alfa), Bielsku-Białej (Galeria Sfera), Czeladzi (M1), Częstochowie (Galeria Jurajska), Katowicach (Galeria Katowicka), Gdańsku (Forum Gdańsk), Gdyni (Centrum Riviera), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Lublinie (Galeria Lublin Plaza), Olsztynie (Galeria Warmińska), Poznaniu (Centrum Posnania, Centrum Handlowe Avenida), Rzeszowie (Galeria Rzeszów​), Szczecinie (Galeria Galaxy), Toruniu (Atrium Copernicus), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów) i Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki).

Średnia wielkość sklepu to około 100-120 metrów. Wielkość powierzchni i oferta wynikają z możliwości i potencjału nowych lokalizacji.

Xiaomi to firma internetowa oferująca smartfony i inteligentne urządzenia podłączone za pośrednictwem platformy „Internetu rzeczy” IoT (Internet of Things). Xiaomi Corporation została założona w kwietniu 2010 roku. Firma weszła na giełdę w Hong Kongu 9 lipca 2018 (1810.HK). Obecnie produkty Xiaomi są dostępne w ponad 90 krajach i regionach na całym świecie.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top