scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

VIVE Profit mimo trudności rynkowych otwiera kolejne sklepy

vive-profit-sklep

13 sierpnia 2020 roku w Jeleniej Górze przy ul. Sygietyńskiego 2 odbędzie się otwarcie pierwszego sklepu sieci VIVE Profit w tym mieście. 

Sieć sklepów VIVE Profit, której właścicielem jest VIVE Textile Recycling – lider recyclingu tekstyliów w Polsce i Europie – po raz kolejny udowadnia, że pomimo ostatnich wydarzeń, które dotknęły branżę retail, dalej stawia przede wszystkim na rozwój i dostosowywanie się do wymagań oraz zapotrzebowania klientów. W tym do tych z zupełnie nowych rejonów dla marki.

Drug „covidowy” sklep sieci VIVE Profit

– Obecna sytuacja rynkowa wzmocniła znaczenie odpowiedzialnego podejścia strategicznego do zarządzania marką. Faktem jest, że przez ostatnie 3 miesiące plany ekspansji VIVE Profit były zamrożone, ale finalnie ich nie zmieniliśmy. Wracamy do normalnego tempa uruchamiania nowych lokalizacji sklepów, a więc około 10 rocznie. Nasz pierwszy „covidowy” obiekt już działa – to pop-up store VIVE Premium w Warszawskim Centrum Praskim Koneser. Kolejny krok to właśnie sklep VIVE Profit mieszczący się w nowo powstałym obiekcie handlowym przy ul. Sygietyńskiego 2 w Jeleniej Górze, do którego zapraszamy już od 13 sierpnia. Do końca listopada będziemy otwierać kolejne sklepy, głównie w rejonach, w których już działamy. Chcemy wzmocnić naszą obecność m.in. w województwie dolnośląskim oraz w Polsce centralnej (przede wszystkim na Mazowszu) – mówi Piotr Malinowski, Dyrektor Handlowy sieci sklepów VIVE Profit.

VIVE Profit to sieć sklepów w niepowtarzalną odzieżą. W każdym z 34 sklepów (ten w Jeleniej Górze będzie 35-tym obiektem marki w Polsce nie licząc butiku VIVE Premium mieszczącego się w Warszawie) Klient znajdziecie 100 000 sztuk markowej odzieży dostępnych każdego dnia, a w tym marki premium w specjalnych strefach top. Ponadto asortyment wymieniamy jest całkowicie raz w tygodniu, dzięki czemu odwiedzający zawsze znajdą coś wyjątkowego i nie będą oglądać tych samych produktów. Co ważne i rzadko spotykane w innych sklepach tego typu, praktycznie wszystkie ubrania znajdują się na wieszakach w odpowiednich działach asortymentowych. Nad wszystkim czuwa kompetentna i przyjazna obsługa, co sprawia, że zakupy w VIVE Profit zawsze są komfortowe i udane.

Sieć dba również o atrakcyjne ceny swoich produktów proponując system sprzedaży oparty na jednotygodniowych cyklach sprzedaży oraz malejących każdego dnia cenach asortymentu (w ostatnim dniu cyklu proponowana jest sprzedaż na torby o różnych rozmiarach).

VIVE Profit wyróżnia się na tle konkurencji, również w kwestii podążania za nowymi trendami – w tym wchodzenia ze swoimi produktami do dużych galerii handlowych, promocji nurtu zero waste, czy działaniem w cyklu gospodarki obiegu zamkniętego.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required