SCF: już od jutra ponad 350 najemców na targach Shopping Center Forum

Ponad 800 uczestników, a wśród nich osoby odpowiedzialne za rozwój zdecydowanej większości sieci handlowych działających na polskim rynku – we wtorek ruszają targi SCF2020. Będzie to najważniejsze w tym roku spotkanie uczestników rynku centrów handlowych w Polsce. 

Przez lata największą wartością targów SCF była możliwość bezpośredniego spotkania z osobami które decydują o kształcie rynku centrów handlowych po stronie deweloperów, inwestorów i zarządców galerii handlowych oraz najemców. Podobnie będzie w tym roku.

– Jest bardzo prawdopodobne, że ostatecznie zbliżymy się do liczby 900 uczestników i 400 najemców. To mniej niż w latach ubiegłych, ale różnica ma bardziej charakter ilościowy, a nie jakościowy. Lista firm, które są obecne na targach jest bowiem bardzo podobna do tej z ostatnich lat. Różnica polega na tym, że mamy mniejsze reprezentacje poszczególnych firm. Od tej zasady jest jednak kilka bardzo charakterystycznych wyjątków. Mam na myśli kluczowych, z punktu widzenia całego rynku, najemców, którzy w tym roku pojawią się w poszerzonych, nawet kilkunastoosobowych zespołach. Nie jest to zaskoczeniem, jeżeli weźmiemy pod uwagę skalę otwartych wciąż jeszcze negocjacji w sprawie nowych warunków najmu – mówi Radosław Rybiński, dyrektor SCF.

System umawiania spotkań

Znakiem firmowym targów SCF jest od lat ich roboczy charakter. Większość uczestników już teraz ma zaplanowaną każdą godzinę swojej obecności na targach. Pomaga w tym system umawiania spotkań, za pośrednictwem którego wysłano w tym roku ponad 12 tysięcy wiadomości. Aby zapewnić odpowiedni komfort pracy poszerzona została strefa Meeting Point, gdzie znajdzie się prawie 50 czteroosobowych stolików. Dostępne terminy spotkań można sprawdzić TUTAJ

Forum będzie nie tylko okazją do spotkań biznesowych, ale także pierwszą, od czasu wybuchu pandemii, wspólną próbą opisania konsekwencji obecnego kryzysu. Podczas towarzyszącej targom konferencji odbędzie się cykl kilkunastu rozmów-wywiadów, w trakcie których poszukiwane będą odpowiedzi na pytania o kluczowym znaczeniu dla przyszłości rynku. 

Szczegółowy program Forum dostępny jest TUTAJ  

Nowa formuła After Party

Zmianie uległa też formuła After Party, które w tym roku odbędzie w restauracji Izumi Sushi oraz w przylegającym do niej rozległym ogrodzie. Jeśli wierzyć prognozom pogody, to wtorkowy wieczór zapowiada się jako słoneczny i najcieplejszy w całym miesiącu. Idealny na Garden Party!

Tegoroczna edycja SCF odbędzie się w specjalnym rygorze sanitarnym. Wszyscy uczestnicy będą zobowiązani używać masek lub przyłbic, a przed wejściem na teren Forum trzeba będzie wypełnić ankietę epidemiologiczną. Szczegółowe zasady można znaleźć TUTAJ

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top