scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Rozpoczęła się jesienna edycja SCF 2020 CEE. Wieczorem Garden Party

scf2020cee

Jesienna edycja SCF tradycyjnie odbywa się na EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego. Recepcja Forum otwarta będzie od godziny 8:00. 

Odbiór imiennych identyfikatorów oraz wejście na teren Forum możliwe jest wyłącznie po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. 

Zachęcamy do zabrania wysłanych pocztą identyfikatorów, pozwoli to uniknąć stania w kolejce przy recepcji Forum. Oficjalne rozpoczęcie Forum, a także pierwsze wystąpienia i panele dyskusyjne w części konferencyjnej rozpoczną się ok. godziny 11:00.

 

Nowa formuła części konferencyjnej 

W tym roku część konferencyjna SCF odbędzie się w nowej formule. – Do współpracy zaprosiliśmy kilkanaście osób, z którymi podejmiemy próbę głębszego spojrzenia na zachodzące na rynku procesy. W ramach 15-minutowych wywiadów face to face, będziemy analizować różne aspekty dokonujących się zmian – mówi Radosław Rybiński, Dyrektor SCF. 

Wśród jego rozmówców będą: Wojciech Normand (Deichmann), Paweł Kapłon (Tatuum), Tomasz Jagiełło (Helios), Magdalena Frątczak (CBRE), Agata Sekuła (JLL), Magdalena Kowalak (Stary Browar), Rafał Twarowski (w przeszłości, ECE i Apsys), Łukasz Mrowiński (Etno Cafe), Monika Pyszkowska (ECE), Beata Kokeli (C&W), Jakub Gierszyński (w przeszłości Decathlon), Anna Wysocka (Colliers), oraz Rafał Fabisiak (Sanators). 

Swoje rozwiązania dla rynku centrów handlowych pokażą także partnerzy merytoryczni SCF 2020. Na temat komunikacji z najemcami w dobie nowych technologii mówić będą przedstawiciele iMall. Transformacją centrów handlowych po pandemii, w oparciu o analizy konsumenckich badań jakościowych, zajmą się eksperci Schwitzke & Górki i Omnisense.  

Networking w strefie Meeting Point

Wszyscy uczestnicy Shopping Center Forum 2020 CEE mogą korzystać z systemu umawiania spotkań, który cieszy się dużym powodzeniem wśród obecnych gości. 

Networking jest kluczową częścią każdej edycji Shopping Center Forum, dlatego nie dziwi fakt tak dużego zainteresowanie uczestników Forum systemem do umawiania spotkań. System w formie biznesowego portalu społecznego ułatwia odnalezienie konkretnej osoby, a następnie umówienie się z nią na rozmowę w wybranym miejscu i czasie. Dla wygody uczestników Forum przygotowana została specjalna strefa Meeting Point z ok. 50 stolikami dla 4 osób każdy. 

After Party w ogrodzie

Zmianie uległa też formuła After Party, które w tym roku odbędzie w restauracji Izumi Sushi oraz w przylegającym do niej rozległym ogrodzie. Jeśli wierzyć prognozom pogody, to wtorkowy wieczór zapowiada się jako słoneczny i najcieplejszy w całym miesiącu. Idealny na Garden Party! Impreza potrwa do godziny 23. 

Środki i zasady bezpieczeństwa

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną tegoroczna edycja SCF odbędzie się przy zachowaniu wszystkich wytycznych Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczących organizacji targów i konferencji.

Jak zapewniają organizatorzy SCF, zostaną podjęte wszystkie niezbędne środki mające na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa wystawcom i uczestnikom SCF 2020 CEE. Wszyscy uczestnicy zostaną m.in. poddani procedurze pomiaru temperatury. Są także zobowiązani do noszenia ochronnych maseczek bądź tzw. przyłbic. 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

* indicates required