Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

W Galerii Zielone Wzgórze powstał największy na Podlasiu salon Sinsay

W Galerii Zielone Wzgórze działa pierwszy i największy w Białymstoku oraz regionie salon Sinsay Limitless, czyli najnowszy koncept sklepów tej popularnej marki odzieżowej.

Na przestrzeni ponad 1000 mkw. klienci znajdą ofertę mody damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, a także akcesoria oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

Największy w regionie salon Sinsay

Jak podkreślają przedstawiciele marki, najnowocześniejszy i największy w regionie salon Sinsay w Galerii Zielone Wzgórze to miejsce dla tych, którzy lubią bawić się i eksperymentować modą. Od momentu otwarcia wzbudza on duże zainteresowanie wśród mieszkańców Białegostoku, którzy chętnie go odwiedzają i robią zakupy.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Sprzyja temu doskonale prezentujące się, przestronne wnętrze z dominująca bielą ścian, podłóg i mebli. Stanowi ono idealne tło dla kolorowej, różnorodnej oferty modowej marki. Metalowe meble i wielkoformatowe ekrany korespondują z odważnym, ekspresyjnym charakterem kolekcji Sinsay, kierowanej do młodych ludzi i dzieci.

Poza hipermarketem Carrefour na klientów Galerii Zielone Wzgórze czekają sklepy znanych marek, punkty gastronomiczne, najnowocześniejsza w mieście sala zabaw dla dzieci Krokospoko czy duży klub fitness sieci CityFit (24/7). Samochód klienci wygodnie zaparkują na jednym z ponad 1000 miejsc parkingowych.