Mallson wprowadza sieć Action do Centrum Łopuszańska 22

Holenderski wielobranżowy dyskont Action otwiera swój pierwszy salon w Warszawie – w Centrum Łopuszańska 22. Oficjalne otwarcie sklepu odbyło się 1 października br. Przy rekomercjalizacji obiektu współpracuje firma Mallson Polska.

Action to kolejna marka dyskontowa w ofercie Centrum Łopuszańska 22. W ostatnim czasie, z ogromnym sukcesem, zadebiutował znany i lubiany przez Polaków samoobsługowy sklep dyskontowy Pepco. W ofercie galerii znajdują się także inne popularne marki z segmentu „value for money” – takie jak KiK czy Biedronka. Dużą popularnością cieszy się również najmłodsza z marek odzieżowego giganta LPP – Sinsay, która funkcjonuje w najnowocześniejszym formacie sklepu, w ramach którego duży udział w asortymencie ma dziecięca marka Fox & Bunny.

Centrum Łopuszańska 22 ma powierzchnię 20 tys. mkw. GLA

Centrum Łopuszańska 22 to galeria handlowa z wieloma zaletami charakterystycznymi dla parków handlowych. Otwarty w 2015 roku obiekt ma powierzchnię 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie i liczy sobie 120 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowych najemców stanowią m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, Rossmann, KiK, Pepco, Wólczanka, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Grycan, Femestage Eva Minge, Ziaja, Henri Lloyd, Tiffi, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1300 wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw, znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin.

Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest spółka Devin Investments. Przy rekomercjalizacji obiektu współpracuje firma Mallson Polska.

Mallson komercjalizuje i rekomercjalizuje ponad 60 obiektów handlowych

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Najemcy

gastronomia
Lokalizacji: 3
N’Ice Cream – lody mrożone ciekłym azotem jest marką firmy Ice Day Cream Sp. z o.o. (IDC), która nieprzerwanie od…
Baza danych

Firmy

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top