PARTNERZY PORTALU

Z Hiszpanii do Krakowa, czyli Galeria Krakowska z salonem Mayoral

W Galerii Krakowskiej został otwarty sklep Mayoral. Salon hiszpańskiej marki, która jest liderem w branży mody dziecięcej na Półwyspie Iberyjskim, oferuje kolekcje B​aby, Mini, Junior oraz Shoes. To wszystko na ponad 80 mkw. powierzchni.

Wystrój salonu w Galerii Krakowskiej utrzymany jest w nowoczesnym stylu przy zachowaniu przytulnej atmosfery. Powierzchnia jest przestronna, a asortyment eksponowany jest na wieszakach, w formie kompozycji odzieżowych i manekinach na witrynie. Wnętrze jest oświetlane przez żarówki led o ciepłej barwie i niskim zużyciu energii.

Mayoral ma 260 sklepów w ponad 100 krajach

W tym roku Mayoral świętuje 80 lecie istnienia. Hiszpańska firma obecna jest w ponad 100 krajach za pośrednictwem 260 sklepów pod marką Mayoral oraz najlepszych sklepów wielomarkowych na całym świecie (10.tys.). Sklep w Galerii Krakowskiej znajduje się na poziomie +1.

Marka dokłada wszelkich starań, aby wdrażać nowe zasady zrównoważonego rozwoju: używa toreb i kopert z papieru pochodzącego z lasów z kontrolowaną wycinką drzew oraz drukowanego przy użyciu atramentów wodnych, bardziej przyjaznych dla środowiska. Do dekoracji wystawy wykorzystuje kartony z recyklingu i drewniane meble z certyfikatem PEFC, a także rozwija kompletny plan stopniowej eliminacji plastiku.  

Galeria Krakowska w portfolio ECE

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku, błyskawicznie stając się jednym z najpopularniejszych obiektów handlowych w Małopolsce. Położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, linią komunikacji miejskiej czy portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa i turystyczną bramą miasta. Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 tys. mkw., a także 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych. Galeria Krakowska należy do spółki ECE.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
60 000 m2
Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku. Położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Obiekt został…
Baza danych

Najemcy

odzież i artykuły dziecięce
3 lokalizacji
Marka oferująca odzież i produkty dla dzieci. Celem sieci jest stworzenie modnych ubranek dobrej jakości, w możliwie najniższej cenie, i…
Baza danych

Firmy

Polska spółka córka przedsiębiorstwa ECE z siedzibą w Warszawie została założona w 1997 roku. Na liście centrów handlowych zarządzanych przez…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy