PARTNERZY PORTALU

Galeria Klif łączy historię ze współczesnością

Do 16 października w Galerii Klif można obejrzeć wystawę zdjęć przedwojennych elegantek i elegantów, a także miejsc związanych z modą i urodą w dawnej Gdyni. Wystawa została przygotowana we współpracy z Muzeum Miasta Gdyni.

To już szósta wystawa przedwojennych fotografii w najstarszej gdyńskiej galerii handlowej. Tym razem osoby odwiedzające galerię mają okazję podziwiać międzywojennych gdynian w pełnej krasie. – Po raz kolejny okazało się, że nasi klienci doceniają powiązanie w naszych działaniach historii i współczesności. Te zdjęcia, jak żadne inne, wpisują się we wnętrza galerii handlowej. Okazuje się, że moda i elegancja są równie bliskie gdynianom jak były niegdyś. Zapraszam jeszcze przez tydzień do obejrzenia wystawy i odwiedzin w naszych progach – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif w Gdyni.

Wirtualna wystawa

Kto nie może osobiście odwiedzić wystawy, może to zrobić wirtualnie. Wystawie towarzyszy nietypowe oprowadzanie, w formie online. Dariusz Małszycki z Działu Historycznego oraz Olga Lewandowska z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni opowiadają o fotografiach w filmie dostępnym na kanale Gdynia Kulturalna w serwisie YouTube.

Kolejna, siódma wystawa zorganizowana wspólnie z Muzeum Miasta Gdynia i Galerią Klif, otwarta będzie od 23 października. Ekspozycja “Zanim powstał Klif” zaprezentuje zmiany, jakim uległo otoczenie galerii. Wystawa będzie jedną z atrakcji, które Galeria Klif przygotowuje w związku ze swoim jubileuszem. 

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

LET'S TALK RETAIL

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
32 500 m2
Galeria Klif w Gdyni została otwarta w 1996 roku. Klif oferuje swoim klientom ponad 140 sklepów. W Galerii dostępne są…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top