Spar powiększa sieć sklepów. Nowa placówka powstała w Radomiu

Sieć sklepów Spar otworzyła nową placówkę Radomiu – Eurospar w Galerii Feniks przy Al. Grzecznarowskiego 29/31. Nowa placówka powstała w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

– Sklep w Radomiu przebudowaliśmy z myślą o zadowoleniu oraz wygodzie naszych klientów. Oferujemy tu wiele artykułów regionalnych, a także świeżych – w tym również gotowych do spożycia. Strefa BIO ma bardzo szeroki asortyment. Zmieniliśmy też godziny otwarcia – teraz placówka jest dostępna już od 7 rano. W Spar skupiamy się na tym, aby oferować najlepszej jakości artykuły i świeże produkty w atrakcyjnych cenach – około 1/3 naszej stałej oferty stanowią produkty świeże. Zapraszamy klientów na świetne okazje – chcemy zajmować ważne miejsce w sercu każdej lokalnej społeczności, dla nich działać i spełniać ich potrzeby – podkreśla Zarząd spółki Wasz Sklep Spar.

Sklep Eurospar o powierzchni 1356 mkw. posiada 6 boksów kasowych, piekarnię i ciastkarnię z ciepłym pieczywem wypiekanym na miejscu, szeroki asortyment produktów Bio i świeżych ryb, wybór artykułów regionalnych „Podkarpackie Smaki”, a także wyroby folkowe Folkstar. Dodatkowo dostępne są produkty na miejscu i na wynos: kurczak z rożna, wyciskane świeże soki z pomarańczy i kawa z ekspresu – do 9:00 rano gratis. Ponadto, w ramach usług dodatkowych w dziale Tradycja klienci mogą skorzystać z pakowania próżniowego i termicznego gratis. Sklep jest otwarty od piątku do soboty od godziny 7 rano.

Eurospar w Radomiu obsługuje także usługę zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu.

Spar otworzy 400 sklepów w ciągu 5 lat

The Spar Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą Spar w Republice Południowej Afryki. Obecnie The Spar Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance. Spółka Spar zakłada dysponowanie 400 sklepami w Polsce w ciągu pięciu lat.

Przypomnijmy, w październiku 2019 Spar Group sfinalizował umowę przeniesienia własności udziałów spółki Grupa Piotr i Paweł sp. z o.o. Tym samym zrealizowane zostały założenia planu inwestycyjnego i wykonano decyzję UOKiK w sprawie koncentracji sieci. Sklepy Piotr i Paweł będą systematycznie zmieniać logo na Spar i dołączą do międzynarodowego holdingu z wieloletnim doświadczeniem w sektorze detalicznym na świecie i w Europie.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

spar-logo
artykuły spożywcze
Lokalizacji: 225
Spar to sieć lokalnych sklepów prowadzonych przez polskich przedsiębiorców. Spar oferuje produkty spożywcze i przemysłowe. Sieć Spar jest rozwijana w…
Baza danych
Scroll to Top