Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Biedronka ma pierwszą placówkę w Warlubiu

Nowoczesna, wygodna, ekologiczna i z łatwym dojazdem do Autostrady Bursztynowej A1 – to najważniejsze cechy pierwszej Biedronki w miejscowości Warlubie. 

Placówka Biedronki przy ul. Starogardzkiej to pierwszy sklep tej sieci w Warlubiu. Ten nowy obiekt wolnostojący posiada salę sprzedaży o powierzchni ok. 645 mkw., 4 kasy i wygodny parking dla zmotoryzowanych klientów mieszczący 24 pojazdy (w tym 2 miejsca przeznaczone są dla osób z niepełnosprawnościami). Na odwiedzających czeka lada tradycyjna, w jej ofercie można znaleźć około 100 rodzajów starannie wybranych wędlin, serów oraz mięs. Istnieje też możliwość hermetycznego zapakowania produktów i mielenia mięsa.

Ekologiczne rozwiązania w sklepach Biedronka

Obiekt w Warlubiu jest przyjazny środowisku ze względu na zastosowanie energooszczędnego oświetlenia LED oraz zamontowanie regałów chłodniczych wykorzystujących gaz CO2. O starannie dobrany asortyment i obsługę klientów zadba 17 świetnie przeszkolonych pracowników placówki. Sklep czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22, w niedziele handlowe placówka otwarta będzie od 8 do 20.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

– Nowa placówka sieci Biedronka umożliwi dokonywanie komfortowych zakupów mieszkańcom Warlubia i okolic praktycznie na miejscu, bez konieczności przemieszczania się do odleglejszych miejscowości – mówi Iwona Kubiak-Karpińska, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialna za sklep w Warlubiu. 

Grupa Jeronimo Martis rozwija sieć sklepów Biedronka

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej (na koniec I kwartału 2020 r.)  3010 sklepów zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach.

W 2019 r. Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 93 proc. produktów w ofercie sieci. Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając około 70 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Wartość inwestycji Grupy Jeronimo Martins w Polsce od 1995 r. to ponad 14 mld zł.