PARTNERZY PORTALU

W Vis à Vis Łódź otwarty został Lidl

Nowy najemca spożywczy centrum handlowego Vis à Vis Łódź otworzył swoje podwoje dla klientów. Powierzchnię niemal 2,2 tys. mkw. zagospodarował supermarket Lidl. To jedna z niewielu placówek tej sieci w Polsce, która działać będzie w ramach pasażu handlowego, a nie wolnostojącego budynku.

Lidl to sieć handlowa, której pierwsze placówki zaczęły funkcjonować w Niemczech w latach 70-tych. W Polsce rozpoczęła ekspansję w 2002 roku i obecnie posiada ponad 700 sklepów na terenie całego kraju, zatrudniając niemal 20 000 pracowników. Pod szyldem Lidl w Europie i Stanach Zjednoczonych funkcjonuje obecnie niemal 11 tys. supermarketów.

– Bardzo się cieszymy, że jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci handlowych na polskim rynku wybrała właśnie nasze centrum jako swoją nową lokalizację. To jej nietypowa odsłona – zazwyczaj lokuje swoje sklepy we własnych budynkach, a my będziemy jednym z nielicznych miejsc, gdzie będzie funkcjonować w ramach centrum handlowego. Nasi klienci bardzo czekali na powrót operatora spożywczego. Obecność lubianego przez konsumentów Lidla, oferującego wysokiej jakości, różnorodny asortyment w korzystnych cenach, z pewnością znacząco przyczyni się do jeszcze większego zainteresowania klientów całościową ofertą Vis à Vis Łódź – mówi Michał Najgrodzki, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami Grupy Capital Park, właściciela centrum.

Lidl w ramach parku handlowego Vis à Vis

Lidl w Vis à Vis Łódź ma nietypowy charakter. Do tej pory sklepy pod szyldem tego operatora projektowane były głównie jako osobne, wolnostojące budynki, a ten stał się integralną częścią pasażu handlowego i zarazem największym jego najemcą.

Sklep całościowo zajął powierzchnię 2192,93 mkw. Lidl w Vis à Vis Łódź dysponuje także dedykowaną dla klientów toaletą oraz pokojem dla rodziców z dzieckiem. Będą oni też mogli korzystać bezpłatnego i nieograniczonego czasowo parkingu na 70 miejsc.

Vis à Vis Łódź funkcjonuje od grudnia 2014 roku. To wygodne centrum handlowe typu convenience o powierzchni ponad 5700 mkw., które zlokalizowane jest na północy miasta, na terenie jednej z największych łódzkich dzielnic – Bałut, przy drodze krajowej 91, prowadzącej m.in. do Zgierza oraz w pobliżu skrzyżowania z DK 72, łączącą Łódź m.in. z Brzezinami czy Aleksandrowem Łódzkim. W ofercie pasażu znajdują się liczne sklepy oraz punkty usługowe m.in. Rossmann, Ziaja, piekarnia Z pieca rodem, Salon Optyczny Twoje Okulary, Biuro Podróży Wakacje.pl, Pepco, Euro Apteka. W pasażu nie brakuje również restauracji i kawiarni – Dominos Pizza, Fajna Babeczka Cafe oraz siłowni FitFabric. Obiekt dysponuje 136 bezpłatnymi miejscami parkingowymi dla klientów.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

park handlowy
5 700 m2
Street Mall „Vis à Vis” jest zlokalizowany w północnej części Łodzi przy ulicy Zgierskiej 211. W ofercie pasażu handlowego znajdują…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Grupa Capital Park posiada w swoim portfolio nieruchomości handlowo-usługowe przy głównych ulicach handlowych (tzw. high street). Portfel ten składa się…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy