Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Księgarnia Liber debiutuje w Avenidzie Poznań

Avenida Poznań wspiera czytelnictwo wzbogacając swój wachlarz sklepów o nowo otwartą Księgarnię Liber.

– Do portfolio marek istniejących w naszym Centrum dołączyła Księgarnia Liber. Cieszy mnie, że nasi Klienci zyskali dzięki temu kolejny punkt oferujący wartościowe pozycje czytelnicze. Księgarnia może pochwalić się zbiorem ponad 50 tys. tytułów z różnorakich dziedzin i obszarów, dzięki czemu jestem przekonana, że każdy nasz klient odnajdzie tutaj coś dla siebie  – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

W ofercie Księgarni Liber znajdują się zarówno tytuły z literatury pięknej, literatury dziecięcej i młodzieżowej, jak również wydawnictwa edukacyjne, publikacje naukowe i akademickie. Klienci mogą spodziewać się atrakcyjnych rabatów i udogodnień, takich jak np. Karta Stałego Klienta. Ukłonem w stronę czytelników jest także realizowanie zamówień specjalnych oraz tytułów niedostępnych w magazynie.

Spółka Liber S.A. powstała na początku roku 2020 w wyniku połączenia dwóch, od dawna działających na polskim rynku książki firm: Dictum Sp. z o.o. oraz Liber Sp. z o.o. Spółka Liber S.A. prowadzi obecnie działalność księgarską w 24 lokalizacjach, w 21 miejscowościach na terenie całej Polski i stale poszerza swoją sieć punktów. Do końca 2020 roku, firma planuje rozwinąć swoją sieć do 50 księgarni stacjonarnych.

Blisko 200 lokali na 60 tys. mkw.

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w Wielkopolsce, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (trzy godziny darmowego parkowania). Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym. Właścicielem obiektu jest spółka ECE Projektmanagement Polska.