Nowe placówki spółki Wasz Sklep Spar

W ostatnich dniach do sieci Spar dołączył nowy sklep w Jabłonce w województwie małopolskim, a także market w budynku Sky Tower we Wrocławiu.

Placówka w Jabłonce znajduje się przy stacji benzynowej, ma 330 mkw. powierzchni i jest prowadzona przez niezależnego partnera detalicznego.

– Sieć Spar mocno rozwija zasięg zarówno geograficzny, jak i pod kątem dostępności w mniejszych miejscowościach. Już teraz zauważamy, że ruch w małych sklepach jest satysfakcjonujący, a wartość koszyka zakupowego wyższa niż przed pandemią. Naszym priorytetem jest być blisko klientów, a sklepy prowadzone przez niezależnych partnerów detalicznych – polskich przedsiębiorców – najlepiej odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności. Jako silny partner wspieramy regiony i polską przedsiębiorczość, zapewniając regularne dostawy towarów, w tym logistykę  produktów świeżych – podkreśla Zarząd spółki Wasz Sklep Spar.

EUROSpar w Sky Tower

Z kolei we Wrocławiu sieć Spar zaprasza klientów do nowego sklepu w budynku Sky Tower. EUROSpar ma 1517 mkw. Sklep powstał w wyniku rebrandingu sieci Piotr i Paweł.

– Jest to kolejny sklep EUROSpar w naszej sieci – w atrakcyjnej lokalizacji i z licznymi udogodnieniami. Duża liczba miejsc parkingowych sprawia, że EUROSpar w Sky Tower to najlepszy wybór na weekendowe zakupy. Planujemy tu wiele promocji, w szczególności w okresie bożonarodzeniowym. Zapraszamy również do wybierania produktów naszej marki własnej Spar – które mają bardzo wysoką jakość i własne receptury, a wiele z nich sprawdziło się w naszych sklepach w innych krajach. W szczególności polecamy produkty BIO w strefie Spar Natural, która jest bardzo rozbudowana w nowej, wrocławskiej placówce – podkreśla Zarząd spółki Wasz Sklep Spar.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Najemcy

spar-logo
artykuły spożywcze
Lokalizacji: 230
Spar to sieć lokalnych sklepów prowadzonych przez polskich przedsiębiorców. Spar oferuje produkty spożywcze i przemysłowe. Sieć Spar jest rozwijana w…
Baza danych
Scroll to Top