W Poznaniu działa już 12 placówek sieci Spar

spar-poznan-marcelinska

Dwa kolejne sklepy EUROSpar rozpoczęły działalność w Poznaniu w miejsce placówek Piotr i Paweł – przy ulicy Marcelińskiej 23 oraz ul. Malwowej 162. Każdy sklep ma około 1200 mkw. powierzchni handlowej i jest prowadzony przez niezależnych partnerów detalicznych.

Tym samym w Poznaniu działa już 12 placówek Spar – w tym flagowa przy ul. Druskienickiej.

– Siłą formatów EUROSpar – poza bogatym wyborem towarów w każdej kategorii – jest szeroka oferta food-to-go, czyli żywności do szybkiego spożycia w drodze oraz ready-to-eat czyli gotowych dań pozwalających na szybkie stworzenie smacznego obiadu dla całej rodziny. W Poznaniu mamy już 12 placówek sieci Spar – w różnych formatach: dużych supermarketów EUROSpar i mniejszych Spar. Wszędzie gwarantujemy zawsze świeże produkty, doskonałe warzywa i owoce oraz różnorodne towary BIO i EKO. Duża liczba miejsc parkingowych sprawia, że EUROSpar to najlepszy wybór na weekendowe zakupy – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep Spar.

W sklepie przy ul. Marcelińskiej znajduje się 5 kas i dodatkowo 4 kasy samoobsługowe.  Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i klientów sklepów Spar jest dla sieci absolutnym priorytetem. Działania podejmowane przez sklepy mają pomóc w spowolnieniu tempa rozprzestrzeniania się wirusa przez wyeliminowanie prawdopodobieństwa zakażenia się koronawirusem w trakcie zakupów.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

spar-logo
artykuły spożywcze
Lokalizacji: 225
Spar to sieć lokalnych sklepów prowadzonych przez polskich przedsiębiorców. Spar oferuje produkty spożywcze i przemysłowe. Sieć Spar jest rozwijana w…
Baza danych
Scroll to Top