scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Toruń Plaza wspiera lokalną gastronomię

torun-plaza-swieta

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza wspiera lokalną gastronomię podczas pandemii COVID-19. Tym razem klienci toruńskiego centrum mogli wziąć udział w akcji pro-sprzedażowej, dzięki której otrzymywali vouchery do wykorzystania w lokalach gastronomicznych na terenie miasta.

– Bardzo się cieszymy, że mogliśmy dołożyć cegiełkę przy wsparciu lokalnych punktów gastronomicznych, które obecnie zmagają się z kryzysem. Podczas planowania działań strategicznych w okresie przedświątecznym, zdecydowaliśmy się na wzięcie udziału w akcji zapoczątkowanej przez toruńskich wolontariuszy oraz Urząd Miasta Torunia o nazwie #kupujlokalniewspierajtoruń. Co więcej, jako laureat znaku Made in Toruń oraz organizator ostatniej Gali wręczenia nagród, w naszą akcję zaangażowaliśmy nie tylko lokale, które mieszczą się w Toruń Plaza, ale także te, które działają w przestrzeni miejskiej i posiadają certyfikat lokalnej jakości – mówi Daria Sasiela- Dopieralska, Dyrektor Marketingu w CH-R Toruń Plaza.

Akcja polegała na wykupieniu voucherów na posiłki od toruńskich restauratorów, a następnie rozdanie ich klientom Toruń Plaza, którzy w dniach 12-13.12 zrobili zakupy za minimum 100 zł. Do puli trafiło 300 voucherów o wartości 30 zł, które można zrealizować w punktach gastronomicznych ze znakiem Made in Toruń: kawiarni Lenkiewicz, restauracji Jan Olbracht Browar Staromiejski, restauracji Widelec, restauracji Mio Piano, Manekin Toruń, restauracji Monka i w Hotelu Filmar oraz w lokalach, które mieszczą się w Centrum: Redberry, Grycan, Subway, Sushi Street, McDonald’s, Olimp, Costa Coffee, Smaki Azji, Kołacz na okrągło.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

Torun-Plaza
galeria handlowa
40 000 m2
Toruń Plaza to centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni najmu około 40 tys. mkw. Toruń Plaza zostało otwarte w listopadzie 2011 r.…
Baza danych

Firmy

ST Plaza Management to firma zajmująca się komercjalizacją i zarządzaniem obiektami handlowymi. Aktualnie w portfolio ma trzy centra handlowo-rozrywkowe -…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

* indicates required