Otwarto zmodernizowany sklep Big Star w Porcie Łódź

Sklep Big Star, najemca centrum handlowego Port Łódź, zwiększył swoją powierzchnię, a także przeszedł remont i odświeżył swój design.

Właścicielem CH Port Łódź jest firma IKEA Centres Polska, która będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016.

Big Star w nowej odsłonie, zwiększony o 80 mkw. obecnie zajmuje powierzchnię 213 mkw. Sieć dysponuje ponad 260 sklepami w kraju i za granicą, wciąż konsekwentnie rozwija sprzedaż na rynkach europejskich, m. in. w Niemczech, na Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Białorusi.

Marka oferuje różnorodne modele jeansów i asortymentu odzieżowego. Swoboda wybierania i łączenia dowolnych elementów kolekcji w połączeniu z dobrą jakością dają Klientom pewność siebie i poczucie komfortu.

Port Łódź

Port Łódź jest największym podmiejskim centrum handlowym w regionie. Doskonała lokalizacja obiektu otoczona siatką połączeń komunikacyjnych, zapewnia Klientom łatwy dostęp do najlepszych sklepów z modą, restauracji i kawiarni.

Port Łódź wraz ze strategicznym partnerem sklepem IKEA, jest największym podmiejskim centrum handlowym w regionie. Przejrzyście rozplanowany parterowy budynek został tak zaprojektowany, aby stworzyć najbardziej przyjazne warunki do robienia zakupów i spędzania czasu. Dogodne zagospodarowanie przestrzeni dopełniło nowatorskie Patio, czyli strefa rekreacyjno-handlowa o powierzchni 7 tys. mkw. ze sceną, fontanną i strefami zabaw dla dzieci.

IKEA Centres

IKEA Centres to globalna spółka należąca do Grupy IKEA. Jest deweloperem i zarządcą obiektów handlowych, które odpowiadają na potrzeby szerokiego grona odbiorców, a ich istotną część stanowi sklep IKEA. Firma dąży do tego, by zarządzane przez nią obiekty były przyjaznymi i nowoczesnymi miejscami spotkań. Stara się stale budować silne i długotrwałe relacje z najemcami i wykorzystywać na bieżąco doświadczenie zdobyte na różnych, oddalonych od siebie rynkach.

Spółka IKEA Centres, obecna w Chinach, Europie (włączając w to kraje nordyckie) oraz Rosji, posiada i zarządza 58 centrami handlowymi i czterema parkami handlowymi zlokalizowanymi w 14 krajach. Łączna powierzchnia najmu tych obiektów wynosi 3,2 miliona  mkw., a rocznie odwiedza je około 400 milionów osób. Centra handlowe należące do spółki działają pod różnymi markami np. MEGA w Rosji czy LIVAT w Chinach.

IKEA Centres Poland zarządza ośmioma obiektami handlowymi znajdującymi się w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Warszawie. Obecnie firma prowadzi rozbudowę Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu i Centrum Handlowego Wola Park w Warszawie oraz przygotowuje się do budowy nowych centrów handlowych w Lublinie i Zabrzu.