Sukcesja rozbudowuje ofertę rozrywki

Łódzkie centrum handlowo-rozrywkowe Sukcesja stale rozszerza ofertę dla najmłodszych. 1 czerwca 2016 roku, w łódzkiej Sukcesji została otwarta Mini Stacja Grawitacja, czyli park trampolin.

Mini Stacja Grawitacja to park trampolin, zlokalizowany na poziomie -1, w strefie dziecięcej. Zajmuje 120 mkw. i jest widoczny z każdego poziomu Centrum. Mini Stacja Grawitacja to 12 trampolin, 10 podstawowych oraz 2 ścianki ukośne (60° i 45°), od których można się odbijać, a także airbag, wielka nadmuchiwana poducha oraz kosz i mini tor przeszkód.

Z trampolin mogą korzystać dzieci od lat 3, młodzież, a także dorośli. Dzieci w wieku 3-13 lat mogą skorzystać z usług Mini Stacji Grawitacja za zgodą opiekuna.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstało w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios. Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE Sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu Sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.