Rossmann w Quick Parku w Kępnie

Najpopularniejsza sieć drogerii w Polsce otworzy swój pierwszy salon w Kępnie. Firma Rossmann podpisała umowę najmu 440 mkw. w galerii handlowej Quick Park, której otwarcie zaplanowano na 2018 rok. Deweloperem obiektu jest Real2B Development. Firma jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum.

Rossmann jest liderem rynku drogerii w Polsce z liczbą blisko 1,2 tys. sklepów na terenie całego kraju. W 2015 roku obrotu Rossmanna wyniosły 7,34 mld zł, co odpowiadało niemal jednej czwartej całego polskiego rynku drogeryjnego. Firma zatrudnia ponad 15,5 tys. osób. Oprócz Niemiec i Polski sieć działa jeszcze na Węgrzech, w Czechach, Turcji i Albanii.

– Jest mi niezwykle miło poinformować, że w Quick Parku, swój pierwszy salon w mieście otworzy Rossmann. Sieć, której nikomu nie trzeba przedstawiać, a która każdorazowo zdobywa czołowe miejsca w rankingach popularności marek. Uznanie wśród klientów zyskała doskonałą ofertą produktów polskich, jak również zagranicznych firm kosmetycznych – mówi Agnieszka Drucis, dyrektor marketingu i PR Grupy Real2B.

Rossmann to kolejny zakontraktowany najemca w Quick Parku. Wcześniej poinformowano m.in. o zawarciu umowy najmu z siecią odzieży i sprzętu sportowego Martes Sport oraz operatorem wielosalowych, kameralnych kin – OH Kino.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem centrum Quick Park w Kępnie odpowiada firma Mallson Polska.

Quick Park w Kępnie

Centrum Handlowe Quick Park w Kępnie będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo-rozrywkowo-usługowym w regionie. Galeria handlowa zaoferuje 36 sklepów, lokali gastronomicznych i usługowych na 12 tys. mkw. powierzchni najmu. W obiekcie znajdzie się również jedyne w regionie wielosalowe kino. Dla klientów i gości centrum handlowe zaoferuje bezpłatny komfortowy, parking dla 375 samochodów.

Obiekt Quick Park w Kępnie będzie zlokalizowany na granicy gmin Kępno i Baranów, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 z Poznania do Bytomia.