Sizeer ma już 100 salonów w Polsce

Sieć salonów Sizeer stawia na intensywny rozwój w Europie, lecz warto pamiętać, że ekspansja zaczęła się od Polski. Obecnie otwarto setny salon na mapie handlowej kraju.

Galeria Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim to miejsce, gdzie na przestrzeni ponad 200 mkw został otwarty setny salon Sizeer w Polsce. Od 18 maja br. fani sneakerów znajdą wybór najnowszego streetwearu w kolejnej lokalizacji z charakterystycznym logiem multibrandu. Aktualnie sklepy sieci spotkać można w galeriach i na ulicach handlowych europejskich miast, których grono sukcesywnie się powiększa. Polska, Niemcy, Słowacja, Czechy, Litwa, Łotwa, Rumunia, a od niedawna także Węgry – to kraje, w których Marketing Investment Group, właściciel sieci, postawił na dynamiczny rozwój. Obecnie multibrand liczy 131 sklepów, a ich liczba systematycznie się powiększa w regionie CEE.

Rozwój sprzedaży w modelu omnichannel

Poza sprzedażą stacjonarną, oferta marki dostępna jest również online pod adresem www.sizeer.com. Grupa MIG od lat integruje kanały sprzedaży, wdrażając najnowsze rozwiązania omnichannelowe. Dla przypomnienia, MIG to wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów Sizeer, 50style, up8 i Symbiosis.