SCF 2018: Galeria Chełm kompletuje najemców

Drogeria Rossmann to kolejna znana marka, która otworzy swój salon w Galerii Chełm. Zaplanowany na 420 mkw. nowy lokal Rossmann będzie największym sklepem tej marki w Chełmie i pierwszym zrealizowanym w tym mieście według najnowszych standardów projektowych. Dzięki nowemu sklepowi Rossmanna oferta Galerii Chełm wzbogaci się o kompleksową gamę towarów drogeryjnych.

Galeria Chełm, której otwarcie zaplanowane jest na drugą połowę 2019 roku, wzbogaciła swoją ofertę o markę Rossmann. Finalizując umowę najmu lokalu o powierzchni 420 mkw., Rossmann potwierdził otwarcie swej największej drogerii w Chełmie, będącej jednocześnie pierwszą w tym mieście, która w pełni wpisze się w nową linię projektową lokali tej marki. Obecność Rossmanna w Galerii Chełm, ocenianego jako ulubiona marka drogeryjna w Polsce, umożliwi klientom dokonania wszechstronnych, wygodnych zakupów w nowoczesnym i przyjaznym otoczeniu oraz w przystępnych cenach.

Największy sklep w Chełmie

– W tak wyczekiwanej inwestycji, jaką jest Galeria Chełm, nie mogło zabraknąć drogerii Rossmann. Nasz czwarty sklep w Chełmie będzie się wyróżniał pod względem wielkości – będzie największym sklepem Rossmann w Chełmie. Jego wielką zaletą będzie też dogodna dla klientów lokalizacja, sąsiedztwo innych sklepów oraz wygodny parking – wyjaśnia Agata Nowakowska, Rzecznik Prasowy Rossmann w Polsce.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce, obejmującym 29,2 proc. tego segmentu. Codziennie zakupy w sklepach tej marki robi ok. 700 tys. Polaków. Aktualnie Rossmann to ponad 1250 sklepów i 18,7 tys. pracowników. W tym roku obchodził 25-lecie działalności w Polsce. Drogerie Rossmann oferują klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych.

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (obwodnica Chełma), w miejscu stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w trzecim kwartale 2018 roku, zaś otwarcie obiektu zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.

Acteeum wystawcą SCF

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce podejmując się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe. Wszystkie projekty Grupy zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference