Zmodernizowany food court i nowe marki w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Ostatnie miesiące to czas zmian i nowości w galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski. Centrum handlowe udostępniło zmodernizowaną strefą gastronomiczną o powierzchni 480 mkw., a także powiększa portfolio najemców o sieci, które debiutują w mieście. Natomiast znana marka obuwnicza powiększyła swój salon. Focus Mall Piotrków Trybunalski należy do firmy NEPI Rockcastle.

Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski nieustannie zmienia się dla klientów. W ciągu ostatnich tygodni marka Deichmann otworzyła  powiększony salon. Najemca rozbudował lokal o blisko 90 mkw. i tym samym oferuje obuwie i akcesoria na powierzchni 488 mkw. GLA.

Nowe sklepy w Focus Mall, czyli debiuty marek w Piotrkowie

Galeria konsekwentnie rozwija ofertę. Pod koniec lipca 2018 roku, portfolio najemców obiektu uzupełniła najstarsza polska firma jubilerska – W. Kruk, poszerzając tym samym propozycję tej branży. Sieć wynajęła salon na parterze obiektu. Lokal o powierzchni 70 mkw. znajduje się naprzeciwko sklepów Reserved i Esotiq. Natomiast, 31 sierpnia 2018 roku, do grona najemców dołączyła drogeria Hebe, która proponuje różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Odwiedzający Focus Mall mogą korzystać z oferty w salonie o powierzchni 244 mkw., ulokowanym naprzeciwko sklepu Monnari. Jest to pierwsza drogeria Hebe w Piotrkowie Trybunalskim i zarazem szósta w centrach handlowych należących do NEPI Rockcastle. To nie jedyne zmiany, jakie zachodzą w piotrkowskim centrum handlowym. W ostatnim tygodniu września grono salonów odzieżowych dla kobiet wzbogaciła marka Volantes, proponująca odzież producentów z Polski, Włoch i Wielkiej Brytanii. Butik o powierzchni 56,5 mkw. ulokowany jest na parterze galerii, w pobliżu fontanny. Jeszcze w tym roku, klienci Focus Mall będą mogą robić zakupy w sklepie KiK oferującym odzież i artykuły do domu.

– Dbamy o to, żeby oferta centrum stale się powiększała, a klienci mogli dokonywać zakupów w każdej kategorii produktowej. Obserwujemy duże zainteresowanie powierzchnią handlową w galerii. Lokalizację obiektu doceniają znane marki, czego potwierdzeniem jest podpisanie umowy najmu z popularnymi sieciami, Hebe i KiK. Niezmiernie nas cieszy, że marki zdecydowały się otworzyć pierwsze punkty sprzedaży w Piotrkowie właśnie w Focus Mall. Jestem przekonana, że długo wyczekiwane przez mieszkańców Piotrkowa i okolic salony zaskarbią sobie ich sympatię. Piotrkowski Focus Mall ma bardzo mocną pozycję na rynku regionalnym. Taki klimat i dynamika sprzyjają inwestowaniu i rozwojowi, zwłaszcza jeśli doliczyć do tego dogodne warunki najmu i otoczenie, jakie tworzymy, zarówno naszym partnerom biznesowym, jak i odwiedzającym – mówi Olga Wiernicka, Marketing Manager, Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Strefa food court w nowej odsłonie

Założeniem projektu nowej odsłony części restauracyjnej było zaoferowanie klientom nowoczesnego miejsca, w którym można nie tylko zjeść czy napić się kawy, ale też spotkać się ze znajomymi
i przyjemnie spędzić czas. W efekcie zmian zostały, m.in. udostępnione strefy: dziecięca, rodzinna oraz klubowa. Warto nadmienić, że część restauracyjna została wyposażona w siedziska dla maluszków oraz w mikrofalę, w której rodzice mogą podgrzać posiłek dla dziecka.

– Strefa gastronomiczna spełniała swoją rolę, ale po 9 latach funkcjonowania nieco różniła się od tendencji rynkowych, dlatego zapadła decyzja o modernizacji. Dzięki metamorfozie część  restauracyjna jest nowoczesna i bardziej funkcjonalna. Coraz więcej ludzi chętnie spożywa posiłki poza domem i lubi relaksować się w miłej atmosferze i estetycznym otoczeniu. Dlatego wprowadziliśmy wiele zmian i udogodnień by stworzyć nowy wymiar strefy food court w galerii – dodaje Ewa Sadzińska, Dyrektor Focus Mall Piotrków Trybunalski, Apsys Polska.

Nowy food court w piotrkowskiej galerii to 480 mkw. powierzchni. W efekcie modernizacji przestrzeń jest bardziej nowoczesna i funkcjonalna, dzięki wykorzystaniu najwyżej jakości materiałów odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. W ramach metamorfozy wymieniono stoły i siedziska  oraz zadbano o nowe oświetlenie. Całość nawiązuje do stylu skandynawskiego, w którym jasne kolory ocieplone zostały motywem drewna. Przestronność, ale i przytulność z pewnością zachęcą odwiedzających do odpoczynku czy skorzystania z oferty gastronomicznej. Udogodnieniem w tej części obiektu są gniazda USB, przy których goście naładują telefon i tradycyjne gniazdka, do których można podpiąć laptop. Pomimo remontu, food court cały czas był dostępny dla odwiedzających centrum, ponieważ prace odbywały się etapami, w godzinach zamknięcia zamknięciu obiektu, nie zakłócając w ten sposób komfortu klientów podczas zakupów.

Obiekt z portfolio NEPI Rockcastle

Focus Mall to galeria handlowo-rozrywkowa usytuowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 roku. Na powierzchni 35 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. komplet marek z grupy LPP SA, market elektroniczny Media Markt, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, siłownia StepOne Fitness, 5-cio salowe kino Helios, a także hipermarket Carrefour. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.