Coraz więcej punktów stacjonarnych Iperfumy by Notino w Polsce

Notino – czeska marka zajmująca się sprzedażą i dystrybucją kosmetyków – rozwija sieć sklepów stacjonarnych Iperfumy w Polsce. Iperfumy to jeden z największych dystrybutorów perfum i kosmetyków w Europie i jedna z najbardziej rozpoznawalnych drogerii internetowych.

Do niedawna Iperfumy by Notino prowadziło wyłącznie sprzedaż internetową. Zamówione na stronie produkty były wysyłane bezpośrednio do odbiorców. Z czasem trwania działalności, zaczęły powstawać punkty stacjonarne, w których można było nie tylko odebrać osobiście swoje zamówienie, ale także dokonać bezpośredniego zakupu. Jednakże, oferta online jest znacznie szersza niż to, co oferują Iperfumy stacjonarnie. W punkcie Iperfumy by Notino można zazwyczaj kupić najbardziej popularne i najczęściej wybierane przez klientów zapachy.

Punkty Iperfumy by Notino w całej Polsce

Obecnie, Notino może poszczycić się ośmioma stacjonarnymi sklepami, w największych miastach Polski – Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. Ten w Gdańsku jest najnowszy. Został otwarty kilka tygodni temu i, jak podają przedstawiciele sieci, już można stwierdzić, że perfumeria Gdańsk – Iperfumy będzie cieszyła się niemałą popularnością na Pomorzu.

To, co skłania klientki i klientów do zakupów w takim miejscu jak drogeria internetowa Iperfumy, to głównie atrakcyjne i wysoce konkurencyjne ceny, oraz to, że złożone zamówienie jest gotowe do obioru zazwyczaj w ciągu 1-2 dni. Kolejnym aspektem, który sprawia, że marka Notino została tak chętnie przyjęta w Polsce jest wysoka jakość obsługi klienta. W punktach Iperfumy by Notino można nie tylko odebrać zamówienie i dokonać zakupu. Na miejscu, można też uzyskać profesjonalne i praktyczne porady w zakresie makijażu, stylizacji włosów, pielęgnacji twarzy i ciała.

Przypomnijmy, sklepy stacjonarne Iperfumy znajdują się w Galerii Madison w Gdańsku, Galerii Katowickiej, krakowskiej Bonarce, centrum handlowym Posnania, w warszawskim centrum Blue City, a także przy ulicach Kamiennej w Krakowie, Prostej w Warszawie i przy Pl. Grunwaldzkim we Wrocławiu. Salony sieci mają ok. 200 -240 mkw. powierzchni. Pierwszy salon stacjonarny powstał w połowie listopada 2017 roku w centrum handlowym Posnania. Salon ma ponad 240 mkw.  powierzchni i łączy w sobie sklep i showroom.

Perfumeria internetowa Iperfumy.pl działa na rynku od 2004 roku. Obecnie firma Notino s.r.o. prowadzi największą sieć perfumerii internetowych w Europie Środkowej. Firma działa w 14 krajach. Rocznie obsługuje w tych krajach setki tysięcy klientów. We wszystkich krajach zajmuje czołową pozycję jeśli chodzi o obroty i ilość obsłużonych klientów. Wartość spółki szacowana jest obecnie na blisko 50 mln euro.