Drugi supermarket w Tarnowie zmienia szyld na Intermarche

Sieć Grupy Muszkieterów poszerzyła się o kolejny supermarket, który dotychczas funkcjonował pod konkurencyjnym szyldem. Oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się 21 marca br. w Tarnowie.

– To już czwarty sklep w tym regionie i drugi w Tarnowie, który w ostatnim czasie zmienił szyld z konkurencyjnego na Intermarché. To najlepszy dowód, że oferowany przez nas model współpracy jest atrakcyjny i korzystny dla przedsiębiorców – mówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce i dodaje: – Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy miasta, podobnie jak w poprzednich lokalizacjach, szybko odczują pozytywne efekty obecności naszego sklepu.

Nowo otwarty sklep Intermarché mieści się przy ulicy Romanowicza 59. W markecie o powierzchni około 1,4 tys. mkw. dostępna będzie bogata oferta produktów marek własnych, jak również pochodzących od lokalnych dostawców. Wśród nich znajdą się m.in. produkty garmażeryjne, piekarniczo-cukiernicze, nabiał, wędliny, warzywa oraz owoce. Mając na uwadze wygodę klientów, w pobliżu marketu zlokalizowany został parking mieszczący blisko 60 aut.

W nowym sklepie do dyspozycji klientów przeznaczono 4 kasy. W ofercie sklepu znajdzie się ok. 17 tys. produktów. Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, bony Sodexo i Grupy Muszkieterów

Grupa Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2018 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld złotych. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie około 13,3 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.