RO-AN rozwija sieć Bajkowy Labirynt. W planie 7 nowych otwarć

Bajkowy Labirynt – operator oferujący kompleksową rozrywkę dla dzieci i młodzieży w wiodących centrach i galeriach handlowych – zapowiada dynamiczną ekspansję. RO-AN – właściciel marki działa obecnie w 9 województwach w Polsce. Ma na terenie naszego kraju 20 sal zabaw i centrów rozrywki.

Już niedługo operator planuje otwarcie nowego placu zabaw – Bajkowy Labirynt w Opolu.  Lokal będzie czynny dla klientów także w niedziele niehandlowe.

Centrum rozrywki – Bajkowy Labirynt powstanie w opolskim centrum handlowym. Będzie to miejsce, gdzie dzieci pod czujnym okiem dobrze wyszkolonego zespołu animatorów będą mogły doświadczać niesamowitych przygód, podczas gdy rodzice w tym momencie będą mieli chwilę dla siebie i czas na uzupełnienie domowych zapasów. Bajkowy Labirynt, to nie tylko zabawa i rozrywka, ale także organizacja imprez urodzinowych, warsztaty kreatywne m.in. eksperymenty chemiczne, zajęcia kulinarne oraz edukacja w zakresie zdrowego żywienia, rywalizacja dla dzieci, młodzieży i dorosłych na torach ninja, współpraca ze szkołami i zajęcia szkolne z w-f, zajęcia taneczne, zumba, zajęcia plastyczne, muzyczne i wiele innych.

– Z przyjemnością informujemy, iż otwarcie nowego centrum rozrywki nastąpi już w czerwcu. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie kina i strefy food court przyciągnie mieszkańców Opola, jak ma to miejsce w innych naszych lokalizacjach – informują przedstawiciele sieci.

20 sal zabaw i centrów rozrywki Bajkowy Labirynt

W nowym lokalu oprócz strefy rozrywki dla dzieci i młodzieży zostało zaaranżowane również miejsce dla opiekunów – ESR czyli Ekskluzywna Strefa Rodzica, na której będzie można wygodnie poczekać na swoją pociechę na loży, przy stoliku – z możliwością zakupienia pysznej kawy, herbaty czy napojów oraz różnych przekąsek. Ponadto zaprojektowane zostały również salki urodzinowe umożliwiające zorganizowanie niezapomnianych, tematycznych urodzin, pełnych niespodzianek.

W obiekcie będzie m.in: duża konstrukcja do zabaw z wieloma zjeżdżalniami, Ninja Park, wyposażony Kącik Malucha, trampoliny, stół z piaskiem kinetycznym, strefa eksperymentów oraz hit kreatywnej zabawy Kinecticus, strefa gier i zabaw manualnych oraz gier na ekranach dotykowych w oparciu o wyposażenie lidera w tej branży Instore Kids Corner (ICK to możliwość praktycznej zabawy – kreatywne i edukacyjne gry, uczące wykorzystywać wyobraźnię i umiejętności – niezawierające przemocy, przyjazne dzieciom), a także strefy animacji czy recepcja w kształcie latarni morskiej.

Właściciel marki Centra Rozrywki Bajkowy Labirynt, Spółka RO-AN, w najbliższym czasie planuje kolejne otwarcia nowych punktów w 6 najlepszych galeriach w Polsce.

RO-AN Sp. z o.o to polski operator placów zabaw i centrów rozrywki Bajkowy Labirynt oraz producent i operator automatów rozrywkowych. Dostarcza także atrakcyjne, interaktywne rozwiązania dla galerii i centrów handlowych w częściach wspólnych obiektu. Spółka istnieje od 1995 roku, dostarcza koncepty rozrywkowe w różnych formatach. Obecnie w sieci RO-AN działa 20 lokali Bajkowy Labirynt.