Galeria Nowy Świat: kolejny najemca przedłuża umowę najmu

Womak Alfa Sp. z o.o., właściciel Galerii Nowy Świat, przedłużył kolejną umowę najmu na lokal o powierzchni 865 mkw. Zajmować ją będzie sklep Komfort.

Kolejne przedłużenie umowy najmu jest wynikiem  rosnących obrotów najemców, a także większej lojalności klientów, którzy przywiązują się do oferty i ciągle wracają do galerii. Przemyślany tenant mix, długofalowa strategia rozwoju oraz bogata oferta eventowa przekłada się na stale rosnący wskaźnik footfall w centrum.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg. Przez ponad 25 lat obecności na rynku Komfort osiągnął pozycję lidera swojej kategorii i jednej z najbardziej znanych polskich marek. Komfort w swojej ofercie posiada największy na rynku wybór paneli, podłóg drewnianych, wykładzin, dywanów oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć niemal 170 sklepów (własnych oraz franczyzowych) w całym kraju oraz za pośrednictwem sklepu on-line.

Galeria Nowy Świat

Galeria Nowy Świat zadebiutowała na rynku podkarpackim w 2009 roku. Zbudowana i prowadzona przez firmę Womak Alfa Sp. z o.o. łączy tradycję ze współczesnością. Nowy Świat to wielokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe, położone w województwie podkarpackim, w zachodniej części Rzeszowa, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Na powierzchni 24 tys. mkw. powierzchni zgromadzono 100 lokali handlowych i punktów usługowych m.in. H&M, Monnari, Tatuum, Gerry Weber, Prima Strada, Buty Jana, KiK, Rossmann, Drogeria Sekret Urody, Jysk, Komfort, Pepco, Księgarnia Świat Książki, Salon Pielęgnacji Ciała i Umysłu – Good Mood, Media Expert, Komputronik, Sony Centre, Kinderplaneta, Da Grasso.

Galeria Nowy Świat to miejsce udanych zakupów i spotkań towarzyskich w przytulnych kawiarenkach i restauracjach oraz w Kula Bowling & Club. Nowy Świat to również przestrzeń dla nauki i kultury – Szkoła Języków Obcych MASTERSCHOOL, Szkoła Muzyczna YAMAHA i Młodzieżowy Dom Kultury, CODE FUN. W galerii znajduje się także wiele ciekawych miejsc sportowych m.in. Klub Sportów Walki, Akademia Judo, Akademia Akrobatyki,  Szkółka Rolkowa Wodzu oraz Calypso Fitness.