Większe Pepco w Dekadzie Nowy Targ już otwarte

Europejska sieć dyskontów Pepco przedłużyła umowę najmu w Dekadzie Nowy Targ o kolejne 5 lat i powiększyła swój lokal do 350 mkw. Sklep w nowej odsłonie powitał pierwszych klientów na początku sierpnia.

Zintegrowane Centrum Handlowo-Komunikacyjne Dekada Nowy Targ od 5 lat z sukcesem funkcjonuje na rynku. Dzięki połączeniu obiektu handlowego z nowoczesnym dworcem autobusowym, Dekadę odwiedza dziennie blisko 12 tys, osób. Doceniają to najemcy decydując się na przedłużenia umów i powiększenie swoich salonów. Jednym z nich jest Pepco – międzynarodowa sieć dyskontów oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w korzystnych cenach. W Polsce marka rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat i obecnie jest jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. W Dekadzie Nowy Targ firma obecna jest od początku funkcjonowania obiektu, a 2 sierpnia otworzyła swój powiększony sklep.

– Sklep Pepco w Dekadzie Nowy Targ cieszy się dużą popularnością. Wpłynęło to nie tylko na przedłużenie umowy najmu na kolejne 5 lat, ale też powiększenie salonu. Dzięki temu oferta sklepu jest jeszcze bogatsza, co z pewnością zadowoli naszych klientów – mówi Bartosz Soból, Dyrektor centrum handlowego Dekada w Nowym Targu. – Po pięciu latach od otwarcia obiektu na przedłużenie swoich umów zdecydowali się wszyscy dotychczasowi najemcy. Jest to dla nas dowód bardzo dobrej kondycji i wysokiego potencjału naszego centrum – dodaje B. Soból.

3,3 tys. mkw. GLA w Dekadzie Nowy Targ

Dekada w Nowym Targu to obiekt o powierzchni 3,3 tys. mkw. GLA, na których funkcjonuje nowoczesny dworzec autobusowy skupiający przewoźników regionalnych i ogólnopolskich oraz 15 lokali handlowo-usługowych. Wśród nich są znane i popularne marki, m.in. Tesco, CCC, Martes Sport, Rossmann, Ziko Apteka i liczne punkty usługowe. Znaczącą zaletą inwestycji jest lokalizacja w obrębie dużego skupiska ludności miejskiej, przy samym zjeździe z popularnej trasy nr 47 – „Zakopianki”, co gwarantuje doskonałe skomunikowanie zarówno dla klientów pieszych, jak i zmotoryzowanych. Swoim zasięgiem Dekada obejmie 150 tys. mieszkańców Nowego Targu i okolic, którzy wspólnie z podróżnymi odwiedzającymi Podhale mogą skorzystać z oferty handlowej Dekady.

Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych. W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.