Pepco nowym najemcą Galerii Malta

Galeria Malta mocno akcentuje realizację nowej strategii rozwoju. Obiekt już wkrótce zaoferuje swoim klientom nową – znaną i lubianą markę. Oferta zakupowa Malty poszerzy się o europejską sieć dyskontów Pepco.

– Strategia rozwoju Malty zakłada stworzenie wyjątkowego miejsca na mapie Poznania. Nowej miejskiej przestrzeni, zarówno z funkcjonalnego, jak i architektonicznego punktu widzenia. Będziemy tworzyć Nową Maltę z poszanowaniem jej tożsamości. W centrum uwagi stawiamy indywidualne potrzeby każdego klienta. Dlatego decydujemy się na współpracę z najbardziej lubianymi markami – mówi Lech Polański, dyrektor centrum.

Zmiany w Galerii są już widoczne: Lider Plac Zabaw otworzył stworzony specjalnie dla najmłodszych koncept kreatywny w formie fabryki czekolady, a już na początku 2020 roku powstanie przychodnia enel-med z ofertą najbardziej poszukiwanych specjalizacji medycznych i kliniką stomatologiczną.

Firma Sierra Balmain jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

Pepco najemcą Galerii Malta

Galeria Malta przez ostatnich 10 lat wpisała się w świadomość mieszkańców Poznania jako miejsce rodzinne. Położenie wśród ulubionych przez poznaniaków terenów rekreacyjnych miasta skłania do postawienia na rozrywkę i wypoczynek, oraz skomponowanie oferty handlowej z rodzinnych marek i usług dedykowanych tej grupie klientów.

– Sieć Pepco z roku na rok podwaja liczbę sklepów. To lojalni klienci są czynnikiem, który pozwala nam prężnie się rozwijać i udoskonalać strategię działania. Wybór galerii handlowych takich jak Malta, na lokalizacje naszych sklepów nie jest przypadkowy. Tutaj znajdujemy odpowiednią przestrzeń, która pozwala nam zachować wysoki standard sprzedażowo-ekspozycyjny, ale również gwarantuje sąsiedztwo innych punktów np. operatorów spożywczych, z którymi PEPCO doskonale się uzupełnia, tworząc kompleksową ofertę handlową. Dodatkowo jest nam niezmiernie miło otworzyć kolejny sklep w mieście, z którego się wywodzimy i gdzie od kilkunastu lat funkcjonuje nasza europejska centrala” – komentuje Kasia Wilczewska, kierownik ds. komunikacji Pepco.

Pepco to sieć dyskontów, oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W ofercie sklepu klient może znaleźć 38 grup asortymentowych, w których skład wchodzi m.in. odzież dla dzieci i dorosłych, akcesoria i dodatki, kosmetyki, zabawki, przybory szkolne i szeroki wybór artykułów do domu. W sprzedaży dostępne są także produkty licencjonowane oraz sezonowe związane np. ze świętami, wakacjami, rozpoczęciem roku szkolnego. Około 60 proc. asortymentu stanowią ubrania, natomiast 40 proc. pozostałe produkty. Sklep Pepco w Galerii Malta zajmie powierzchnię ponad 500 mkw., a jego otwarcie planowane jest na jesieni 2019.

– Bardzo cieszę się ze współpracy nawiązanej z Pepco Poland Sp. z o.o. Marka jest dobrze znana i lubiana wśród konsumentów – mówi Lech Polański, dyrektor Malty. – Dlatego głęboko wierzę, że jej obecność w Malcie zapewni jeszcze większe zadowolenie naszych klientów. Galeria Malta z nową strategią rozwoju, to obiekt z wielkim potencjałem, który dostrzegają także najemcy: o kolejnych nowych umowach z najemcami Galerii Malta poinformujemy wkrótce – dodaje Polański.

Galeria Malta czołowym centrum w Poznaniu

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 mkw. powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, H&M, New Yorker. W ofercie Galerii dominują polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium.

Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: 10-salowe Multikino, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełni niebawem operator medyczny – enel-med.

Zmiany zachodzące w Galerii Malta mają na celu wypracowanie nowego formatu miejsca, gdzie dotychczasowe funkcje centrum harmonijnie łączą się z zaletami unikalnego położenia obiektu nad Maltą. Wypoczynek, rozrywka, wspólne spędzanie czasu to wartości niezwykle ważne dla Klientów Galerii Malta.

Sierra Balmain jest niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym.