Nowy Smyk w Cieszynie już otwarty

6 września został otwarty nowy punkt sieci Smyk w Cieszynie. Sklep oferujący ubranka, zabawki oraz akcesoria dla dzieci  zlokalizowany jest w Galerii Stela. 

– Smyk to sieć, w której nasi klienci znajdą wszystko, co niezbędne dla dzieci od urodzenia do 14 roku życia. Dlatego, chcemy by nasza oferta była jak najszerzej dostępna. Zarówno za pośrednictwem stale ulepszanego sklepu internetowego,  jak i sieci sklepów stacjonarnych, do której dołącza właśnie Smyk w Galerii Stela  w Cieszynie. Zapraszamy na zakupy! – wszystko pod jednym dachem. – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.  

Ostatnio Smyk otworzył także sklep o powierzchni 443 mkw. na pierwszym piętrze centrum handlowo-rozrywkowego Nowa Stacja w Pruszkowie, w Premium Park w Łowiczu oraz centrum handlowym Tkalnia w Pabianicach.

Smyk ma już ponad 180 sklepów

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Na 31.12.2018 sieć sklepów Smyk obejmowała 179 punktów sprzedaży działających w atrakcyjnie zlokalizowanych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”.

W sklepach Smyk można kupić produkty marek własnych sieci – Cool Club i Smiki. Cool Club jest marką, pod którą SMYK oferuje unikalną  odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty innych, renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci.