Olimp otworzył 15. restaurację w stolicy

W listopadzie br. w Centrum Biurowym Park Rozwoju w Warszawie została otwarta nowa Restauracja Olimp. To już 15. lokal marki Olimp w stolicy.

Lokal o powierzchni 320 mkw, mieści się w biurowcu Parku Rozwoju przy ul. Konstruktorskiej 12 w Warszawie, w samym sercu biznesowego centrum Mokotowa. Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy klasy A+, do którego idealnie pasuje nowoczesne wnętrze restauracji. Ciepłe światło, jasne drewno, wygodne kanapy i dużo naturalnej zieleni to poza jedzeniem główne jej atuty. Wiosną zaaranżowana zostanie część letnia restauracji ze strefą relaksu i leżakami.

Lokalizacja restauracji Olimp w stolicy

Restauracje Olimp w Warszawie lokalizowane są zarówno w centrach i galeriach handlowych, jak i w biurowcach i centrach wielofunkcyjnych. Grupa Gastromall – właściciel marki Olimp na stołeczne lokalizacje wybrał 6 centrów handlowych (Wola Park, Galeria Północna, Galeria Młociny, Centrum Janki, Rondo Wiatraczna oraz Designer Outlet Warszawa), a także 9 biurowców (Empark Business Park, Biurowiec Grafit, Bolero Office Point, Centrum Biurowe New City, Centrum Biurowe North Gate, Centrum Biurowe Proximo, Zebra Tower, The Park Warsaw oraz Biurowiec Bobrowiecka 8).

Sieć restauracji Olimp to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Ekspansja sieci prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw.

Sieć Restauracji Olimp należy do Gastromall Group. Gastromall Group to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Deli Sandwich i Makarun. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Gastromall Group zarządza ponad setką lokali w całej Polsce.