Ruszył drugi Smyk w Legnicy

23 listopada Smyk otworzył kolejny sklep w Polsce. Nowy punkt największej w Polsce sieci oferującej szeroką gamę produktów dla dzieci znajduje się w Stop Shop w Legnicy. Obecnie działa blisko 200 sklepów pod marką Smyk zlokalizowanych na terenie całego kraju.

– W Smyk nasi klienci znajdą wszystko to, czego potrzebują ich dzieci. Dlatego staramy się być jak najszerzej dostępni, zarówno za pośrednictwem sieci naszych sklepów stacjonarnych, jak i sklepu internetowego smyk.com. Bardzo nas cieszy popularność dotychczas jedynego w Legnicy Smyk w Galerii Piastów i miło nam poinformować, że dołącza do niego drugi nasz salon w mieście – SMYK w parku handlowym Stop Shop. – mówi Magdalena Samoraj, Marketing & PR Manager sieci Smyk.

Smyk w listopadzie powiększył sieć aż o cztery sklepy, które zlokalizowano są w Stop Shop w Legnicy, w Galerii Hosso w Drawsku Pomorskim, Centrum Handlowym Mila w Wągrowcu i Parku Handlowym S1 w Rawiczu.

Smyk ma już blisko 200 sklepów w Polsce

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie w Polsce działa blisko 200 sklepów Smyk oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają też na Ukrainie i w Rumunii.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”.

W sklepach Smyk można kupić produkty marek własnych sieci – Cool Club i Smiki. Cool Club jest marką, pod którą Smyk oferuje odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty innych, renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).