Smyk powiększa sieć sklepów

Do największej w Polsce sieci oferującej produkty dla dzieci Smyk dołączyły dwa nowe punkty. Klienci mogą odwiedzać już salon w Pogodnej Galerii w Oleśnicy oraz Smyk Outlet w Outlet Center w Sosnowcu.

– Mamy już ponad 200 sklepów w całej Polsce i intensywnie pracujemy nad tym, aby sieć nadal rozwijała się dynamicznie, by być jak najbliżej naszych klientów. Cieszymy się, że możemy zaprosić ich już do naszych nowych punktów w Oleśnicy i Sosnowcu – mówi Magdalena Samoraj, Marketing & PR Manager sieci Smyk.

Tegoroczny rozwój sieci sklepów Smyk doceniła branża, dzięki czemu firma została nominowana do nagrody Shopping Center Forum Retailers’ Awards 2020 w kategorii Expansion.

Z okazji otwarcia klienci Smyka w Oleśnicy mogli skorzystać z atrakcyjnej zniżki, natomiast dzieci wziąć udział w ciekawych animacjach i zabawach kreatywnych.  Z kolei outletowy charakter sklepu w Sosnowcu oznacza, że wszystkie produkty są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają nawet 70 procent. To już piąty tego typu sklep Smyk w Polsce.

Smyk przekroczył liczbę 200 sklepów w Polsce

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych, oferujących produkty dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie w Polsce działa blisko 200 sklepów Smyk oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają też na Ukrainie i w Rumunii.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”.

W sklepach Smyk można kupić produkty marek własnych sieci – Cool Club i Smiki. Cool Club jest marką, pod którą Smyk oferuje odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty innych, renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro i wielu innych).