Immofinanz: STOP SHOP Siedlce ma już komplet najemców

Reprezentujące część gastronomiczną: KFC oraz Cafe Qubek jak również Komfort, tj. lider rynku w branży podłóg – to najemcy, którzy w ostatnim czasie oficjalnie rozpoczęli swoją działalność w należącym do Immofinanz parku handlowym STOP SHOP Siedlce. 

Tym samym w najnowszym, otwartym projekcie „retailowym” inwestora na terenie Polski, dostępna jest oferta wszystkich 23 sklepów, których umowy najmu zostały podpisane przed rozpoczęciem pandemii COVID-19. W okresie ostatnich dwóch miesięcy (maj i czerwiec) nowy obiekt na lokalnej, siedleckiej mapie handlowej odwiedziło niemal 600 tysięcy klientów.

23 sklepy w nowym parku handlowym

Najemcy siedleckiego STOP SHOP-u, który funkcjonuje od 26 marca br., ze względu na COVID-19 otwierali swoje sklepy etapami – część na przełomie marca i kwietnia, największa grupa zaś w maju, w momencie „uwolnienia” handlu. Otwarcie KFC, Cafe Qubek i Komfort dopełnia listę otwarć w tej lokalizacji.

Restauracja KFC, z ofertą 24/7 i opcją „drive thru” otworzyła się na łącznej powierzchni 307,67 mkw. Oferujący bogaty wybór kaw, herbat oraz deserów Cafe Qubek funkcjonuje w STOP SHOP Siedlce na 140 mkw. Sklep marki Komfort zaś w STOP SHOP Siedlce zajął powierzchnię 600 mkw.

– Pomimo niekorzystnych okoliczności otwarcia, nasz STOP SHOP Siedlce od samego początku notuje rekordowe w skali polskiego portfela tej marki handlowej, wyniki odwiedzalności. Obrazując wynik 600 tys. klientów w maju i czerwcu można stwierdzić, że każdy mieszkaniec Siedlec odwiedził nasz park handlowym w tym czasie niemal osiem razy”, skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz. „Cieszą nas otwarcia ostatnich sklepów, szczególnie że teraz klienci naszego STOP SHOP-u oprócz tradycyjnych zakupów, będą mogli u nas bezpiecznie odpocząć, czy to podczas obiadu, czy też dając skusić się na pyszną kawę lub deser”, dodała.

Ponad 14 tys. mkw. powierzchni najmu

Należący do Immofinanz, STOP SHOP Siedlce posiada łącznie ponad 14.000 mkw. pod wynajem. Jest to łącznie dziesiąty i zarazem największy park handlowym inwestora pod tą marką, na terenie Polski. 

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe STOP SHOP, VIVO! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 5,1 mld euro obejmujący ponad 210 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.