Najemcy Centrum Handlowego Auchan Swadzim powiększają salony

Wystawca SCF 2020 CEE

Na początku września dwaj najemcy obecni w Centrum Handlowym Auchan Swadzim udostępnili klientom nowe, powiększone sklepy. Swoją powierzchnię podwoił salon marki odzieżowej Diverse, a sklep AquaelZoo z artykułami dla zwierząt zaprasza na zakupy w większym lokalu i w nowej lokalizacji. Zarządcą i komercjalizatorem obiektu jest firma Ceetrus Polska.

Wielkopolskie Centrum Handlowe Auchan Swadzim jest chętnie wybieranym przez klientów miejscem zakupów, co wpływa na decyzje działających w obiekcie najemców o rozwoju swojego biznesu, a także o powiększaniu oraz modernizowaniu salonów. W pierwszej połowie września dwóch najemców – Diverse oraz AquaelZoo udostępniło klientom nowe, powiększone sklepy.

– Dbamy o to, by najemcy obecni w naszym centrum handlowym mogli rozwijać swój biznes i wykorzystywać lojalność klientów. Dlatego cieszy nas, gdy najemcy decydują się na powiększenie oraz relokację swoich salonów. Dzięki temu klienci mogą korzystać z bardziej rozbudowanej oferty i komfortowych zakupów – mówi Karina Slawik-Koźlik, property manager w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

Salony w nowej odsłonie

Salon polskiej marki odzieżowej Diverse, który jest obecny w Centrum Handlowym Auchan Swadzim od 2015 roku, niemal podwoił swoją powierzchnię i obecnie zajmuje lokal wielkości 265 mkw. Większa przestrzeń dała marce nowe możliwości aranżacji wnętrza i ekspozycji oferowanych kolekcji. Diverse jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu spełnia wymagania osób aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół projektantów firmy dba o to, aby oferowane fasony i kolorystyka kolekcji odzwierciedlały najnowsze trendy mody na rynku światowym.

Z kolei salon AquaelZoo oferujący bogaty wybór artykułów dla zwierząt, w czerwcu, zmienił swoją lokalizację i obecnie zajmuje większy lokal o powierzchni ponad 117 mkw. AquaelZoo jest jedną z największych sieci zoologicznych w Polsce. Oferta sieci obejmuje wyselekcjonowane artykuły znanych i cenionych dostawców krajowych i zagranicznych. Na sklepowych półkach klienci mogą znaleźć specjalistyczne karmy i akcesoria dla psów, kotów, gryzoni i ptaków, a także zestawy i akcesoria akwarystyczne.