Salon Samanty w Fashion House Warszawa

Coffeeheaven zapowiada kolejne otwarcia

Coffeeheaven zapowiada kolejne otwarcia

W styczniu 2012, oferta Fashion House Warszawa, obiektu należącego do Polonia Property Funds, wzbogaciła się o salon polskiej, sieciowej marki bieliźniarskiej – Samanta. W sklepie o powierzchni 50 mkw. bedą dostępne modele bielizny damskiej. Bielizna Samanty dostępna jest w sieci salonów sprzedaży na terenie całej Polski oraz w wybranych salonach poza granicami kraju, m.in. w Wiedniu, Kopenhadze, Moskwie i Salonikach. Sukcesy firmy były wielokrotnie doceniane m.in.: Gazelą Biznesu, Srebrnym Laurem Konsumenta Przeglądu Gospodarczego oraz wyróżnieniem w konkursie dla projektantów organizowanym przez Warszawskie Targi Lingerie.

– Dla klientów Fashion House Warszawa mamy zawsze najlepsze marki w świetnych cenach – mówi Monika Idźkowska, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Centrum outletowe Fashion House w Piasecznie to obiekt, którego powierzchnia najmu wynosi 17 tys. mkw. Znajduje się na niej około 120 sklepów. Parking pomieścić może 1200 aut. Architektonicznie obiekt odwołuje się do warszawskiego Starego Miasta.

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016