ACE 1: komercjalizacja Galerii Solnej na finiszu

Wizualizacja Galeri Solnej

Wizualizacja Galeri Solnej

– Proces komercjalizacji przebiega zgodnie z założonym przez nas harmonogramem – mówi Dariusz Wolanin, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Acteeum Central Europe.

– Do końca roku planujemy podpisać umowy najmu na ostatnie wolne lokale. Inowrocław jest postrzegany przez najemców sieciowych jak i lokalnych przedsiębiorców, jako bardzo atrakcyjne miasto do inwestowania zarówno z uwagi na potencjał miasta będącego miastem uzdrowiskowym, jak i brak obecnej na inowrocławskim rynku konkurencyjnej oferty handlowej – dodaje Dariusz Wolanin.

Ostatnio do grona najemców pierwszego centrum handlowego w Inowrocławiu  dołączyli właściciele sieci sklepów z bielizną Triumph oraz Cukiernia Sowa.

Salon Triumph podpisał z Galerią Solną umowę na wynajem 63 mkw., z kolei Cukiernia Sowa zajmie powierzchnię 70 mkw. Nowe marki dołączyły do takich najemców jak: Tesco, H&M, New Yorker, Reserved, CCC, Deichmann, Empik, Smyk Cropp, House, Mohito, supermarket drogeryjny Rossmann oraz elektromarket Avans.

Jeszcze w 2012 roku inwestor zakończy realizację stanu surowego zamkniętego dla całego obiektu.

Galeria Solna powstanie w najbardziej zurbanizowanej części Inowrocławia i będzie pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w mieście. Całkowita powierzchnia najmu galerii wyniesie ponad 30 tys. mkw. W  centrum znajdzie się około 100 sklepów i punktów usługowych. Dostęp do centrum ułatwi budowana dwupasmowa ulica Wojska Polskiego. Klienci Galerii Solnej będą mieli do dyspozycji 1 tys. miejsc parkingowych.

Inwestorem Galerii Solnej jest  ACTEEUM Central Europe sp. z o.o. należąca do Acteeum Group oraz Libra Project, której większościowym udziałowcem jest  prezes spółki NG2 SA, Dariusz Miłek. Za budowę obiektu odpowiedzialna jest powołana przez inwestorów spółka ACE1.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016