Tommy Hilfiger: otwarcie salonu w Cuprum Arena

Cuprum Arena

Cuprum Arena

W marcu 2013 roku marka Tommy Hilfiger będzie dostępna dla mieszkańców Lubina i okolic.

Sklep w galerii Cuprum Arena w Lubinie znajdzie się na pierwszym piętrze i zajmie powierzchnię 110 mkw.

– Tommy Hilfiger to kolejny znaczący najemca w naszym centrum handlowo-rozrywkowym. Asortyment, jaki oferuje, jego klasyczny styl, a także bardzo wysoka jakość materiałów, cieszy się uznaniem klientów z całego świata, dlatego też jestem przekonana, że trafi w gusta mieszkańców regionu lubińskiego – mówi Ewa Sieńko, manager do spraw marketingu galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Kolekcje Tommy Hilfiger skierowane są do bardzo szerokiej grupy klientów. Marka ta oferuje odzież na każdą okazję. Posiada również bogatą gamę dodatków, m.in. obuwie i paski.

Tommy Hilfiger to kolejny najemca sektora modowego, który znajdzie się w galerii Cuprum Arena w Lubinie. Swoje sklepy mają tu także takie marki jak między innymi Mohito, Bytom, Monnari, Solar, Tatuum, Caterina, Ochnik czy Pepe Jeans.

Cuprum Arena w Lubinie to centrum handlowo- rozrywkowe, które działa od maja 2009 roku. Galeria jest obiektem wielofunkcyjnym pełniącym zarówno rolę handlowo-usługową jak i rekreacyjno- rozrywkową. Na powierzchni niemal 70 tys. mkw. znajduje się 130 sklepów i punktów usługowych, w tym sklepy odzieżowe i obuwnicze, delikatesy spożywcze Alma, sklep RTV-AGD Saturn, klub fitness Pure Jatomi Platinum Fitness z basenem,  multipleks Helios  z pięcioma salami (również z możliwością projekcji filmów w 3D), salony z wyposażeniem wnętrz , salony jubilerskie, pralnia, salon fryzjerski, centrum biurowe.

Istnieje tu również pierwszy w Polsce salon kibica, oferujący pamiątki i gadżety klubu Zagłębia Lubin oraz bilety na wszystkie imprezy sportowe i rozrywkowe organizowane na miejscowym stadionie.

Inwestorem Cuprum Areny poprzez spółkę zależną jest Dariusz Miłek, prezes spółki CCC SA, polski przedsiębiorca, twórca marki obuwniczej oraz sieci handlowej CCC.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016