Konferencja już za niecały miesiąc!

Philips Lighting Poland S.A. będzie wystawcą podczas konferencji rynku centrów handlowych Shopping Center Business Forum, które odbędzie się 14 lutego 2012 roku w hotelu Hilton w Warszawie. Firma planuje przybliżyć uczestnikom Forum nowoczesne i energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, dzięki którym najemcy i właściciele centrów handlowych mogą wyróżnić swoje obiekty.

– Chcielibyśmy być partnerem w tworzeniu przestrzeni do zakupów, oferując rozwiązania pozwalające wykorzystać emocjonalny wymiar światła. Dzięki dobremu oświetleniu można przyciągnąć uwagę klientów, sprawiając że pozostaną w naszym centrum handlowym chętniej i dłużej – co przekłada się nie tylko na wizerunek danej placówki, lecz także na jej przychody. Biorąc udział w Shopping Center Forum chcemy zaprezentować naszym klientom z grona developerów, inwestorów oraz najemców korzyści, jakie wiążą się z dobrymi rozwiązaniami oświetleniowymi – informuje Krzysztof Kouyoumdjian, Corporate Communication Manager w Philips Polska Sp. z o.o.

Philips to światowy lider w sektorze oświetlenia, wprowadza na rynek innowacyjne i energooszczędne rozwiązania. Philips zapewnia zaawansowane i przyjazne dla środowiska rozwiązania dla wszystkich segmentów oświetlenia: drogowego, biurowego, sklepowego, przemysłowego, a także hotelowego i domowego. Jest również liderem w opracowywaniu technologii przyszłości, takich jak technologia LED.