Bartek zamyka jeden z sześciu salonów w Poznaniu

– W tym roku mamy w planie kolejne realizacje oświetleniowe w obiektach handlowych. Między innymi jesteśmy zaangażowani w projekt powstającego centrum handlowego w Poznaniu – informuje Krzysztof Kouyoumdjian, przedstawiciel Philips Lighting Poland S.A., która będzie wystawcą podczas konferencji rynku centrów handlowych Shopping Center Business Forum (14 lutego 2012 roku, hotel Hilton wWarszawie).

– Ubiegły rok przyniósł wiele ciekawych projektów oświetlenia centrów i placówek handlowych, w których byliśmy zaangażowani, jak np. instalacja nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia LED w sieci sklepów Piotr i Paweł czy oświetlenie wnętrz w sieci drogerii Rossmann – wymienia Krzysztof Kouyoumdjian. Firma podczas Shopping Center Business Forum planuje przybliżyć uczestnikom Forum nowoczesne i energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, dzięki którym najemcy i właściciele centrów handlowych mogą wyróżnić swoje obiekty.

Philips to światowy lider w sektorze oświetlenia, wprowadza na rynek innowacyjne i energooszczędne rozwiązania. Philips zapewnia zaawansowane i przyjazne dla środowiska rozwiązania dla wszystkich segmentów oświetlenia: drogowego, biurowego, sklepowego, przemysłowego, a także hotelowego i domowego. Jest również liderem w opracowywaniu technologii przyszłości, takich jak technologia LED.